Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC master race, ti miért nem...

PC master race, ti miért nem váltotok konzolra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy miért jó pc-n játszani. Vagy ti ennyire a pénzetek ellenségei vagytok, hogy folyamatosan fejlesztitek a gépeteket? Pl új south park játék, hajszálnyit szebben néz ki, mint a stick of truth (aminek a min hw igénye egy p4 proci volt) már i7et követel, a komolyabbakat ne is említsem.

2017. okt. 29. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A konzol csak játékra jó, a pc minden másra is. Egy konzol+pc meg rohadtul nem olcsóbb, mint egy jó pc.
2017. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Veszel egy konzolt, az kitart alsóhangon 5 évig, veszel egy középkategóriás dell laptopot, az is kitart 5 év. Ez annyiba kerül mint egy játékra szánt fullos vga.


(230-250k).


Egy jó gép, ami játékra lett szánva, 400k. Régen én is géppárti voltam, de rájöttem, hogy felesleges ennyit rákölteni (hacsak nem munkára kell).


Ps4 a 2. konzolom, veszem és utána eladom rá a játékokat, ingyen játszok jóformán :)


Igaz, egy jó tv-re be kéne már invesztálnom, mert egy 15 éves HD-ready-n játszok...

2017. okt. 29. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak hulye altalanositasokrol irsz. 400 ezer csak jatekra... lol

Biztos van aki ennyit kolt ra, de a tobbseg marhara nem. 5 eve jatszom napiszinten egy olyan gepen ami akkoriban volt 200k. Plusz rengeteg olyan jatek van ami konzolra sosem fog kijonni, es ha azok tetszenek, akkor folosleges konzolt vennem.

2017. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az 5 éve vásárolt gépeden menne egy mai játék? Kötve hiszem, és az kb a belépő szint.
2017. okt. 29. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy mediumnal tobbet tudna, de nem mindenki grafikapistike, vagy csakis a legujabb cimekkel hajlando jatszani. Viszont mar egy mostani 200 ezres gep siman elviszi a mai jatekokat, es az csak fele a te 400 ezrednek.

De a lenyeg a rajta futo jatek. Fifazni meg kocsikazni eleg a konzol, viszont mig millios jatekosbazisu AAA cimek csak pcre vannak, addig adhatjak a konzolokat ingyen is, akkor sem ternek at sokan ha cserebe le kell moindani a kedvenc jatekaikrol.

2017. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok csóró és tudok a hobbimra költeni. Én meg nem tudom megérteni, hogy neked ez miért fáj. Ennyire irigykedsz másokra, hogy ők megtehetik te meg nem? Van több konzolom is mellette, de akkor is a PC-t használom a legtöbbet.
2017. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én PC-m 5 éves lesz és ultra settingsen, modokkal megy a skyrim se. Szinte minden játék fut maxon, talán 1 vagy 2 játék volt, ami "csak" high beállításon ment. Ha egy high end pc-t veszel, az kibír azért egy jó pár évet és teljesen fölösleges 1-2 évente cserélni....
2017. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Komolyan nem értem, hogy miért jó pc-n játszani. "


Ez lehet sok embernek nem fog tetszeni, de azért mert ha megveszel egy mondjuk 150-200 E-s gépet v összerakatod. (Magyar átlag.)

Átlag 4 éven keresztül annyi játékot húzol le "ingyen" torrentröl amennyit nem szégyellsz.


A jelenlegi konzol játékokból nincs tört verzió. PC-n szinte mindenből van.

Az emberek 90%-a ezért játszik PC-n.


Ha fejleszteni is kell + a játékot is megkéne venned eredetibe. Az emberek legalább 70%-a (mer van aki mondjuk megveszi) hagyná a PC-t a fenébe.


Ez nem szép, de ez az igazság. Annó a 360 is a törés után lódult meg. Egyik haver anyja direkt ezért vette annó a gyereknek. Nem kell alkatrészt vegyen, feltöretik és tud játszani "ingyen" amivel akar.


Nincs több 15 E / játék.

2017. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bár van 1 legális szempont is.


PC-n ha megveszel egy játékot annyit multizhatsz vele teljesen INGYEN amennyit csak akarsz. COD 2-höz pl elvileg a mai napig futnak szerverek. V BF3. Az több ezer játékban eltöltött óra. Amiért 1X megveted az adott játékot.


Konzolosoknak nincs ingyen multi.


De egyébként felőlem mindenki azon játszik amin akar.

Na Peace.

2017. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazak az általatok felsorolt érvek.

Anno én is PC master race-hez tartoztam, de valahogy úgy voltam, hogy nem becsüli meg az ember a torrentről lehúzott játékot, + én inkább átlag alatti játékos vagyok, csak néha játszok, így nekem egyértelmű a választás.

2017. okt. 30. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!