Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC master race, ti miért nem...

PC master race, ti miért nem váltotok konzolra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy miért jó pc-n játszani. Vagy ti ennyire a pénzetek ellenségei vagytok, hogy folyamatosan fejlesztitek a gépeteket? Pl új south park játék, hajszálnyit szebben néz ki, mint a stick of truth (aminek a min hw igénye egy p4 proci volt) már i7et követel, a komolyabbakat ne is említsem.

2017. okt. 29. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pc mellet szerintem a magas fps és az a sok pc Only játék az igazi érv. Nézegetem a teszteket, pc ultra (amihez azért drága gép kell) vs konzol és az fps az az igazán nagy különbség. Igen szebb a játék is, jobb árnyékok stb de ezek a különbségek annyira nem látványosak, hogy szinte említésre sem méltóak mert annyira elenyésző a különbség. Nincs olyan látványos javulás mint pl a Gta 5 ps3 és ps4 es verziója között.

Viszont az fps...na igen. Konzolon szinte minden játék 30fps és ez azért nem az igazi. (Én egybk jobban örülnek annak, ha kicsit csúnyább lenne a játék de meglenne a 60 fps lásd: metal gear)

A játékok ára szerintem már nem indok. Ahogy nézem a dobozos verziók 1-2 ezer forintal olcsóbbak pc re. Leárazások meg konzolon is vannak.

A psplus/live gold sem negatívum mostmár, hogy rendes játékokat adnak mellé.


Én már lassan 3 éve konzolos vagyok, de szerintem az fps szám ami miatt sokan a pc mellet maradnak.

2017. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!