Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépfejlesztés vagy...

Számítógépfejlesztés vagy inkább konzolra érdemes játékot vásárolni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi gépem, a mostani játékoknak kezd kevés lenni.

De van egy Xbox One konzolom is. Viszont nem tudom , hogy a gépet lenne érdemes fejlesztenem vagy inkább konzolra megvenni azt a 2-3 (BF1,NFS2016, Mafia 3) játékot ami nem fut a gépen.



AMD A10 7700K

RX470 4GB VGA

2x4GB DDR3 1600mhz HyperX Memória

600W FSP táp.


Gépfejlesztésre maximum 70 ezrem lenne.


2017. ápr. 3. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vegyél egy gtx 1060-at, a konzolt meg add el.
2017. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

#1: Ez is egy "értelmes" javaslat a részedről. Az RX470 csak kb 10% -al lassabb, mint egy GTX 1060. Így rohadtul semmi értelme nem lenne a cserének.


Kérdező: a proci az ami kevés. A pénzből tudsz venni egy 4. genes i7 -et használtan. Add el az FM2 lapot és a procit villám áron, és akkor tudsz venni az intel -hez is lapot. Egy darabig el leszel vele.

2017. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a negyedik generációt már nem erőltetném, a proci számítási kapacitása teljesen rendben van, viszont záros határidőn belül feltehetően eltűnnek az alaplapok, egy-két év múlva jó eséllyel használtan is vadászni kell majd rájuk(ugyanez megy egy ideje a második generációval, egyszerre általában csak az utolsó két generációt árulják, és már a nyakunkon a 8. gen is).


Ha most rögtön kell fejlesztened akkor g4560 a legreálisabb a keretből, i3 túlárazott, i5 meg nem fér bele, ha tudsz várni amíg az olcsóbb ryzenek megérkeznek akkor az lenne a legjobb(36-38 körül várható a legalja, i5 szintet lehet várni tőle - de persze vannak járulékos költségek is a ddr4 miatt).

2017. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Én is csak azért mondtam az LGA1150 -t, mert akkor nem kell RAM -ot is cserélni. Főleg most amilyen árban vannak.

Bár LGA1151 -be is vannak DDR3 -as lapok, de nem teljesen veszélytelen a használatuk a processzorra nézve.

2017. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jobb i5 olyan áron megy mint amennyid van, talán egy tizessel kevesebbér. Ha alapot és a konzolt eladod, biztos kiadna egy k-procit meg egy z-lapot.
2017. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a konzolt nem adná el, nem is volt erről szó. Ha 30-35be eladod a procit, ramot, alaplpot, simán kijön a ht-s celeron, 2x4 ddr4 és egy h210-es lap, még marad is pénzed szerintem.
2017. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h210-ea lapok nem jöttek, viszont a b250(M) sem drága
2017. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!