Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A rubik kocka kirakásnak van...

A rubik kocka kirakásnak van követhető logikája?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2*2-es kockát. Juhééé.. egyszer se tudtam még kirakni. :( Van ennek egy logikája, amire rá kell jönni, vagy a profik is a kirakási sorrendet magolják be? Én nem akarok forgatási sorrendeket megtanulni a különböző állásokhoz, annak örülnék, ha egy kis logikával és memóriával ki lehetne rakni. Mindenképpen fejből kell tudni a forgatási sorrendeket?

2017. okt. 29. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nyilvánvalóan van. A színek rögzítettek, nem változnak...
2017. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden kirakómagyarázat a forgatási sorrendekkel jön. sehol nem beszélnek más módszerről.
2017. okt. 29. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert milyen más módszerről beszélnének bakker? Ha van egy bevált, hatékony módszer, akkor minek írkálnának egy nem bevált hatástalanról? De tessék:


MEG KELL FIGYELNI, HOGY EGY FORGATÁS HOGYAN VÁLTOZTATJA MEG A KOCKÁN A RÖGZÍTETT SZÍNEKET.


Ne ez a titka. Erre kell figyelned.

2017. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért köszi a választ. azt hittem izgalmasabb. persze nem vagyunk egyformák. én maradok a fejben megoldom módszernél, még ha nagyon lassú is és sokszor nem tudom kirakni, de a jól bevált módszereknél izgalmasabb. azokkal bárki kirakhatja, ha követi a leírást. leírás (lépéssorrend) nélkül sokkal nehezebb. legalábbis szerintem. a neten találtam sok leírást és 5 perc múlva már ki is volt rakva, de ebben semmi izgalmasat nem találtam. persze én csak egy 2*2-es kockáról beszélek, nekem ez is bőven ad kihívást, bár már nagyon zavar, hogy emlékszem a forgatási sorrendre két módszerre is és ettől elveszik a kihívás. egy nagyobb kocka biztosan nehezebb.
2017. okt. 30. 00:30
 5/7 A kérdező kommentje:
lőjetek le, ha még egyszer leírom azt a szót, hogy "kihívás"! :)
2017. okt. 30. 00:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyi időt már rászántál erre a kérdésre és a hülye válaszadókra, rákereshettél volno googlin, vagy youtubon, ahol már ezrek meg ezrek csinätak oktatóvideót róla szinte m8nden nyelven...
2017. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kihívás, vegyél nagyobb kockát. Pl egy ilyennel szerintem már lenne kihívás: [link]
2017. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!