Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben a...

League of Legends-ben a lányok túlnyomó többsége miért support szerepet játszik?

Figyelt kérdés
Akárhány lány ismerősöm van aki játszik, az összes CSAK support. Miért? :DD
2017. dec. 4. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tőlük kérdezed meg?
2017. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tőlük már kérdeztem és amúgy sincsenek sokan, szóval kíváncsi lennék mások véleményére is.
2017. dec. 4. 00:59
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
LoL egy olyan moba, ahol a casual játékosok szintjén (normalba, esetleg silver1ig) a support szerepe elhanyagolható, akkor már mindenki boldog és elégedett vele, ha néha wardol, nem feedel, és párszor életben tartja a carryt, vagy feláldozza magát. Ezt a basic kis tinilányok is meg tudják csinálni, úgy is hogy életükben nem játszottak kompetitív, csapat alapú stratégiai játékokkal. Aztán beleragadnak ebbe a szerepbe, mivel 5x annyi dicséretet és jópofáskodást kapnak , mivel lányok. Akik badassebbek, azok ki merik magukat próbálni más roleokban is, de a nagy átlagnak bőven megfelel ez a kis kényelmesség. Egyébként szögezzük le, hogy supportkodni profi, vagy akár haladó szinten nem könnyű, sőt, nehéz feladat az összes mobában. De kezdő/átlag szintnél nem vészes Lolban
2017. dec. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

Mert a support női munka.


Mert csinálja a jó anyád.

2017. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányok szeretnek support szerepet játszani... hívd ezt anyai ösztönnek, vagy aminek akarod. Soha nem játszottam lol-t, nem érdekelnek a mobák, csak gyerekkoromban dotáztam.

Killing Floor 2 vel játszok manapság és 90%ban medic vagyok. Miért? Mert eldönthetem, hogy ki hal meg és ki marad életben. Medic nélkül amúgy is mindenki meghal, de senki sem akarja játszani. Amikor elegem lesz a bébiszitterkedésből, akkor megyek valami mással.

MMO-kban is szeretek healer class-szal játszani.

Sok a casual lány, sokkal több, mint a fiú, szóval lol-ban az is lehet, hogy minden mással rosszul játszanak és ezért maradnak a könnyű support mellett.

2017. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én ADC akartam lenni de a kedves baráti kör 3 meccs után elkönyvelte hogy húzzak supportra mert az könnyebb (mert nyilván 3 meccs alatt kéne profi szintre vinni egy karaktert) mondjuk egy bizonyos szintű Stockholm-szindróma után kezdett megtetszeni de már az egész játékot utálom.

Máshol nem szoktam suplortolni, 11 éve WoWozok, 11 éve rolom hunterrel, rugóval, lockkal, egyszer próbáltam healert de nem az én világom

2017. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Az egy fszság hogy ha nem akar supportolni akkor is elküldik supportnak,aszt csak a hülyèk csinaljak,bár tèny hogy supportot jatszanak legtöbbet 18f
2017. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 az a baj a csapat többi része nálam sokkal jobb játékos aki nem akar lemondani a kedvenc posztjáról mert "jaj az XY csaja jó lesz supportnak, azunk még nincs" szóval nem is játszottam sokat...
2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki rosszul játszik, akkor én is elküldőm olyannak, amit még a hülye is el tud játszani. Egy csapatjátékban fontos, hogy ne töketlenkedj, mert az nem csak rólad szól, hanem az egész teamről. Ha állandóan elsz.rsz valamit, akkor elrontod mások játékát/ szórakozását is. Senki sem akarja az egész meccset oktatással tölteni.

Kis baráti körben, a sajátodban, azt csinálsz amit akarsz, de ha másokkal játszol, akkor hozzájuk illeszkedsz.

2017. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Akkor ha mindig elküldenek máshova ès nem szeretsz pl supportolni akkor ne jatsz velük:) engem is meghivnak ,ès ha flamelnek ,szidnsk meg ilyesmi utana mar nem jatszok velük többet :D
2017. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!