Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek ezek a minecraft...

Melyek ezek a minecraft modok, és ha vannak kedvenc minecraft modjaitok, melyek azok, mit tudnak, és miért Szeretitek?

Figyelt kérdés

Először is , ilyen mod nevet keresek:

1. Ahol megnézed , mi van az inventoridban, ott ki ad mellette több helyet pl barkácsasztalnak, térképnek, hátitáskának

2. Új állatok, pl: medve , vérfarkas , kecske , bogarat , hüllők

3. Valamelyik videósnál láttam hogy a felhőkön volt láda, abban tök jó cuccok , de azt egy mob védte

4. Cesser karácsonyi modban feldíszítette a házat, volt karácsonyfája,és volt ajándékja is . De ennek se tudom a nevét

Létszi a fenti írások alapján valaki ráismer valamilyen módra?

Nektek melyik mod , miért, és mi a neve a kedvenc modotoknak ?

Bocsi a fogalmazási, helyesírási hibákért, Létszi a kérdésekre válaszoljatok

Boldog új évet előre is :)



2017. dec. 28. 10:46
1 2
 11/14 he84 ***** válasza:

Plusz még ezeket a mod-okat is ajánlom:

JEI (Just Enough Items, receptnéző és cucckereső mod akár túlélőben is), Aether Legacy (Mennyországba menési lehetőség izzókő kapun keresztül, ottani felfedezés, meg egyéb), Just A Few Fish (halak a vízben ténylegesen, lehet őket szaporítani is és új horgászbotok), Vanilla Telepoter és Dungeons2.

2018. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Fhu :D köszi

Van mit kipróbálni

Köszönöm :)

2018. ápr. 5. 09:57
 13/14 he84 ***** válasza:
Hát ja, nincs mit. :-) De persze a legtöbb mod-nál a config-jába beállíthatsz ezt-azt, ki-be kapcsolhatsz dolgokat. Ám azért jobb, ha összesen 80-100 darab mod alatt maradsz, mert a Minecraft-ot könnyebben terhelik a mod-ok, főleg ha több van és így persze a gépet is. Na meg részben gépfüggő is, mert ha jobb a géped, akkor kevésbé terhelik meg, illetve jobban bírja. Plusz még a Minecraft lanucher-jében a profiljában be lehet állítani azt, hogy hány GB RAM-ot használhat maximum. Ezt 40-50 darab mod használata felett érdemes beállítani (én 60-65 mod-ot használok). Tudod hogy kell? Ha nem akkor szólj és segítek. Mindenesetre az összes GB RAM-odnak maximum a felét szabad hozzá beállítani, különben a gép memóriabeosztásával gondok lehetnek. Vagyis például 4 GB RAM esetén 2 GB RAM-ra állítani, 8 GB RAM esetén meg 3-4 GB RAM. Ja és a Vanilla Telepoter-t elírtam, az ott "Teleporter". És a minecraft.curseforge.com weboldalon javaslom a javasolt mod-ok keresését, azok letöltését, mert a legtöbb mod ott található meg jól.
2018. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az 1. az tudtommal a Not enought items mod, vagy valami ilyesmi :D
2018. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!