Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rá esély, hogy így folytat...

Van rá esély, hogy így folytatódik majd a World of Warcraft?

Figyelt kérdés

Erősen el tudom képzelni,hogy Sylvanas fogja a veszélyt jelenteni Azerothra.Sylvanas akar majd az új Lich King lenni,élőholtakat akar majd feltámasztani,akik lerohanják Azerothot.Eddig a Warchief (Thrall,Garrosh) kordában tartotta,de most,hogy ők nincsenek,nincs ami féken tartaná.Nyugodtan hozzáláthat a tervei megvalósításhoz.Főleg,hogy most ő a Horda vezetője.

Szetintem kb az lesz,mint Garrosh-hal a Pandariában



2017. dec. 29. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
meglehet, de ez az egész már csak nyüglődés a sztori szempontjából. A Sargeras lufit kilőtték most, és elég picit pukkant. Én utolsó kiegészítőbe tettem volna, és egy igazán epikus végkifejlettel zártam volna, de ez van.
2017. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokan gondolják ezt. De én nem hiszem, hogy egy Garosh 2.0-t csinálnak majd belőle, így is elég veszteség volt már a Horda oldaláról...előszor Garoshnak ment el az esze és kellett megölni, aztan Vol'jin halt meg...remélem Sylvanast max leváltják mint warchiefet.
2017. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem se játsszák el újra a garrosh szitut.

Főleg mivel Sylvanas az egyik legjobban kidolgozott karakter a warcraft loreban. Nem hiszem, hogy ilyen gyenge véget tartogatnak neki.


Inkább az ő személyisége fog megváltozni szerintem és lesz belőle egy új Thrall féle vezér.

2017. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gags ***** válasza:
0%

Nincs. A története ami híressé tette teli van átírásokkal, újraírásokkal egy nagy gubanc már az egész. A játékstílus és a játékostábor ami egykoron éltette elveszett a butítások által, és mára az ötlettelenség uralkodik az egészen.


A MoP kudarc óta így fest az egész: WoD- menjünk vissza Outlandre, anno bejött most is be fog! Legion- Tudjuk mi hiányzott! Egy Illidán kéne még Battle for Azeroth- Anno elég volt csak a PvP meg pár raid, konkrét content nélkül is fennlehet tartani egy kieget! Csak tegyünk bele még pár trollt mert az olyan menő volt Lkban...


Ha ezután LKt is feltámasztják, meggyalázva így WotLK emlékét... nem állok jót magamért.

2018. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Arthast azért nem hiszem,hogy feltámasztják.De szerintem reális ez a Sylvanas veszély.Már a Catában is volt ilyen,hogy Sylvanas élőholtakat akart feltámasztani a Val’kyrok-kel.Csak Garrosh ezt nem engedte.Viszont most,hogy Sylvanas a Warchief,nincs senki aki megállítaná.

A WoD tényleg hülyeség volt,ez a párhuzamos idősík betétele már tényleg az ötlettelenségre utal

2018. jan. 2. 17:24
 6/10 Gags ***** válasza:
25%
A Horda Thrall warchief távozta óta sablonosan gonosznak van eladva. Ott volt Cata ahol a vezető volt a főboss, majd a vissza BCbe, de Illi nélkül(ő külön kieg, talán hoz egy kis pénzt a konyhára) hogy még több orcot ölhessünk... Vol' jin halála egy csettintésre, béna harcbéli sebbel, az Alli epicebbet kapott... most meg akkor Sylvanas is menjen a levesbe?
2018. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gags ***** válasza:
Kezdetben az egész lényegét az orckok és az emberek harca képezte. Az Alli szíve az emberekben, míg a Hordáé az orckokban dobog (nézd csak meg a fővárosokat, vagy a fajok közti sorrendet hőskészítés során :D) Az Allinak mindig megadatott ehez mérten az ember vezető, a Hordától ezt is elvették... Mi az a Sylvanas, meg előtte Vol... ez már nem is WoW
2018. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sylvanas szerintem sosem vokt igazi Hordás.Lásd pl.a Wrath Gate-t.Sylvanas a saját szervezésű akciójával a Hordás szövetségeseit is lebombázta.Egy teljes Hordás és egy teljes Allis sereg elveszett Sylvanas gyerekes bosszúkísérlete miatt,aminek persze semmi eredménye nem volt.Sylvanas semmivel sem jobb Garroshnál.A Hordának is jobb lenne végre egy normális Warchief.Ideje Sylvanast eltakarítani.

Meg amúgy ki lenne az új kieg főbossa?Szinte már mindenkit legyőztünk,nem nagyon van már ellenség Azerothon

2018. jan. 3. 20:39
 9/10 Gags ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Ch4rc5W4dKY

Úgy érzed LK ellen lett volna esélyük? Hagyta volna őket futni? Csak belőlük is ghoult csinált volna, miután kiszívta a lelket a testükből, ezáltal is tovább erősítve a kardot.

2018. jan. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy egész hadsereget azért csak nem győzött volna le Arthas egymaga.Gondolom nem azért támadták meg a Wrath Gate-t,hogy ghoul legyen belőlük.Meg akkor sem ez a megoldás,hogy kinyíratja a szövetségeseit.Szép volt,ahogy az Alli és a Horda összefogott a közös ellenség ellen.De Sylvanas ezt is elcseszte.A 3.1-es patch előzetesében:

“A Wrath Gate-nél a Horda barátsága több emberünket vette el,mint maga a Scourge!Végeztem a Hordával...”

Azon csodálkozol,hogy ennek nem lett semmi következménye.Legalábbis nem tudok róla.Mindenesetre Garrosh nem hagyta volna annyiban Sylvanas magánakcióját.

Sylvanas meg a forsakenek soha sem voltak igazán a Horda részei.Warchief is csak muszájból lett.A night elfek erdeit felégetni is igen gonosz lépés volt.Thrall soha nem tett volna ilyet.Anduin kimondottan békepárti,elég nagy provokáció kellett ahhoz,higy nekiugorjon a Hordának

2018. jan. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!