Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg lehet még szerezni a...

Meg lehet még szerezni a Warcraft könyveket valahol magyarul? Illetve ha nem, akkor van rá esély, hogy a film után újra kiadják?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem adják ki őket újra a film után. De ne foglalkozz velük, mert vacak könyvek, olvass inkább valódi fantasyt!
2016. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért én reménykedek. Pl az Így neveld a sárkányodat 2 után is elkezdték újra kiadni a könyveket. Továbbá köszönöm a tanácsot, de elmondanám, hogy olvastam fantasyt nem is egyet. És szeretnék a Warcraft-tal is tenni egy próbát. Lehet, hogy neked nem tetszett, de azért én megnézem magamnak.
2016. jan. 9. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vacak könyvek, nem értem, hogy miért beszél le róla az első válaszoló... Nagyon is jók! Nekem a kedvencem az Arthas és az Utolsó őriző :) Ez a film történetét írja le ami majd idén nyáron jön ki.

Szerintem igenis van rá esély, hogy a film után újra kiadják őket, habár a kiadó eléggé el van tűnve, pedig igény lenne rá. Emlékszem, hogy nekem még éppen hogy sikerült megvenni őket, nagyon hamar elkapkodták a boltokból, így sikerült megszereznem 5 darabot.

Ebook formában, angolul vannak képregényeim, majdnem az összes könyvem és artbookjaim is warcraftosak, ha érdekel szívesen átküldöm őket, én erős középfokú angollal úgy tudtam olvasni, hogy élveztem őket :)

2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A halálszárnyat még szoktam látni a boltokban egyébként. Lurdy házban a földszinti könyvesboltban. Sokaknak az is nagy kedvenc, csak ajánlani tudom :)
2016. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!