Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon age origins érdemes...

Dragon age origins érdemes újra kezdeni?

Figyelt kérdés

jó pár órát beletettem a játékba...több mint 28 órát..

a 2 kép segítségével segítek nektek hol is tartok...


az lenne a kérdésem hogy kb hol tarthatok a játék fő történeti szálán .. hány %...illetve érdemes e újra kezdeni, mivel nagyon rég játszottam teljesen kijöttem a hangulatból maga a játékból ...a történetből..de nem akarom félbehagyni mivel annak idején elég elragadott a játék...


u.i: az a játék során valamivel fog járni hogy én 2 csajjal is kialakítok románc kapcsolatot vagy ez semmit nem befolyásol ?


(illetve ha tudtok ehhez hasonló válaszolgatós párbeszédekből álló RPG-t azt megköszönném :) )


Boldog újévet ! :)



2018. jan. 1. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. jan. 1. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mellék küldiket is nézed, felénél se. Ha a főszálat nézed, valahol félúton.


Női karakterként csak a Leliana-val tudsz leszbikus kapcsolatot kiépíteni, hatása azon túl, hogy szeretni fog és lesz egy rövid videojelenet, nem lesz, a fő történeti szálat nem befolyásolja.

Leliana-nak van egy mellékküldetése, ahol a múltjából valaki szimatol utána és meg akarja ölni, ha összejössz vele akkor végigjátszhatod ezt a mellék küldit is (kb fél óra).


Ha 2 csaj alatt Morrigan-t és Leliana-t érted (férfi fő karaktered van), akkor ahogy beszélsz velük neked esnek, hogyan flörtölhetsz a másikkal és választást követelnek, melyikükkel akarsz lenni. Ezt a partit egyébként meg lehet még pimpelni Zevran-nal, az elf bérgyilkossal (aki egyébként férfi).

Ha Morrigan-t választod, akkor a játék legvégén majd lesz egy beszélgetési opció, ahol nem lesz hót paraszt és lekezelő veled.


Zevran-val és Leliana-va mind férfi, mind női karakter esetében ki lehet építeni romantikus szálat.

2018. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen !

Még annyit hogy a 2. része tényleg olyan "rossz lett"

a története annak is van olyan jó mint ez ?

2018. jan. 1. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem jobban tetszett az első, ismerősnek meg a második, szóval ez teljesen emberfüggő.

Azért abban egyetértünk a baráttal, hogy a 3. lett a leggyengébb :D


Az elsőben talán kicsit nagyobb volt a szabadsági fok. Elsőbe raktam 1000+ órát, másodikba 6-700at, 3.nál kemény 80-at (1 végigjátszás).

2018. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2. rész tényleg "olyan rossz" lett. Történetileg nem is fogható az első részhez, és igazából semmilyen más tekintetben sem. A 2. rész nem létezik, maradjunk ennyiben :D
2018. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2. részen nagyon érződik, hogy a kiadó siettette a megjelenést, és össze kellett csapniuk. Az egyik producer szerint a városi mászkálás csak az első felvonása lett volna a teljes játéknak, ők még plusz másfél éves fejlesztési idővel számoltak, ami az eredeti szerződésükben állt.
2018. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!