Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age 2 esetén szerinte...

A Dragon Age 2 esetén szerintetek a kritikusok le lettek fizetve?

Figyelt kérdés

Bár hogy nézzük a DA 2 egy borzalmas játék, szinte minden elemében a kukába való, története pedig konkrétan nincs, a bejárható terület nyúl farknyi, az pedig botrányos hogy egy barlangot eladnak nekünk 20x.

A GameTrailers pontszáma: 9.2/10



2018. jan. 16. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, barátom.
2018. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem volt rossz csak félkész.
2018. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De, pontosan annyira volt rossz. Nem csak a hiányosságok voltak problémásak, koncepcionális szinten is el eltt rontva. Minden, ami az Originsben jó volt, és működött, az ki lett dobva, át lett alakítva. Ugyanúgy herélték ki a Dragon Age 2-t, ahogy a Mass Effect 2-t is, különbség, hogy a ME2 ennek ellenére is jó játék lett.
2018. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért kettő dologban tényleg javult.

Az új harcrendszere nekem jobban tetszett, de túl japános, pl: hatalmas páncélokkal 10 métereket ugrálnak.

De a skill fa tényleg sokkal jobb lett, jobban kidolgozott, átláthatóbb, és jobban működik.

2018. jan. 17. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A skill fa nem volt rossz, a harcrendszer viszont szerintem az Originsben tökéletes volt, azt csak elrontani lehetett. SIkerült is.
2018. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de hátha valaki olvassa:

Én épp most játszok vele, jelenleg 10 órám van benne, de eddig nem találom olyan rossznak. Első indítás előtt sok véleményt olvastam és mindenhol mondták, hogy így szar meg úgy, hát én nem tudom. Lehet később az lesz, de eddig nem vészes. Nem olyan jó mint a Vérvonalak (Origin), de azért nem is olyan kaki, mint ahogy mondják.

2019. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ha azt vesszük alapul, hogy mennyi mindennel lett volna csak annyi a dolguk, hogy nem nyúlnak hozzá, meghagyják úgy, ahogy azt már egyszer megcsinálták, de, annyira rossz. A lagymatag történetet még meg lehet magyarázni azzal, hogy töredékidőt kaptak a fejlesztésre, a harcrendszer elszúrását, az rpg elemek kiherélését, és a teljesen indokolatlan karakterdesign módosításokat nem. (Az ugye megvan, hogy Flemeth nem csak teljesen máshogy néz ki a DA2-ben, de úgy néz ki teljesen máshogy, hogy a DA2 a történet jelentős részén egyidőben játszik az Origins-el? És ő csak egy példa). Ne haragudj, de ez a játék önmagában is legfeljebb középszerű, de ha azt vesszük, hogy az akkor még nagytekintélyű Bioware keze közül került ki, ráadásul a mestermű Origins folytatásaként... Nem.
2019. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nekem is feltűnt, hogy Flemeth a Vesezedelem elején full máshogy néz ki a Vérvonalakban meg itt is. Na mindegy én azért végigjátszom.
2019. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!