Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket nem zavar a kevés AP?...

Titeket nem zavar a kevés AP? Csábításból Jeles

Figyelt kérdés
Most a 13. epizódnál járok és nagyon zavar, hogy kevés AP-t kapok. Tudom, hogy meg kell élnie a játéknak valamiből, de olyan lassan haladok, hogy elmegy tőle az egész kedvem. Nem akarok semmit sem venni, de anélkül sehova sem jutok. Legalább megcsinálhatták volna úgy, mint az Eldaryát-Tudom, hogy később jött ki, mint a CsJ-, ahol el lehet adni dolgokat és keresni belőle egy kevés pénzt. A hackelésben nem hiszek és egyéb ilyen dolgokban. Tudtok tippeket mondani, hogy hogyan ne zavarjon annyira? Mondjuk gyűjtögessem pár napig és egyszerre lépjem le őket vagy valami hasonló.
2018. jan. 22. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

gem is mocskosul zavar. Ez a napi 10 lófütty ennyi helyszínhez és szaladgáláshoz. A virágból és a másik kettő minijátékból sem lehet túl sokat nyerni...


Én már 2 hete mortal pillow-zok, eddig mind a két héten második helyezett lettem. És csessze meg, amennyi időt bele kell ölnöd.... Én takarítás, főzés közben is küldözgetem, illetve rajzolás, anime nézés közben is. Nagyon hosszú a hét, és nagyon nincs jó aránya a játéknak. Legutóbb megkérdezték tőlem, talán még a játék közepe táján, hogy mennyi kihívást küldtem ki. Nos, 143 oldalnyi kihívás volt akkor kiküldve és 47 felhasználó csinálta meg.


Én is napról - napra játszok, mert így fent tudom tartani az érdeklődést és a sztori sem esik ki a fejemből az 1 - 2 hónap várakozási idő alatt. (Meg a kiváltott érzelmeim sem párolognak el. )


Jó lenne, ha mondjuk a Mortal Pillow 3-5 napos lenne, a többi minijátékkal pedig lehetne itt is 6 óránként játszani, illetve lehetne vele nyerni 10 AP-t és 10$-t. (Én a bogarassal hibázás nélkül 5AP-t és 1 dolcsit (:,D) szoktam nyerni. ) A Mortal Pillow-hoz még annyit, hogy valamilyen módon szűrni kéne az inaktív játékosokat, mert nagyon nem fer, hogy kiküldök 300 kihívást, ebből pedig 70en ha le is játsszák.


Na, jól kipanaszkodtam magamat, de jól esett. Sajnos nincs olyan a környezetemben, akivel mindezt kitudnám beszélni. Sajnos jó tanáccsal nem tudlak ellátni... Sokan csinálják úgy, hogy várnak egy hónapot, másfelet mire összegyűllik valami értelmes AP-összeg. Vannak blogok, amik felsorolják a helyes - helytelen válaszokat. Én ezeknél szoktam látni még azt is, hogy feltüntetik körübelül mennyi AP kell az epizódhoz, érdemes ezeket is nézni, ha az ember úgy dönt, kivárja.

2018. jan. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Engem is
2018. jan. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar. Szoktam várni egy-két hetet és olyan 300 AP-ról szoktam újra elkezdeni játszani, de most legutóbb 1200 AP-t gyűjtöttem össze. Már iszonyatosan hiányzott a játék és egyszerre le is nulláztam. :D
2018. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!