Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lengyel gamer-eket miért...

A lengyel gamer-eket miért hívják sok helyen noob-oknak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy napban kettő helyen is találkoztam olyan külföldiekkel, akik a lengyeleket gúnyolják. Miért?


Ez nagyon furcsa, hogy egy teljes nemzetet minősítenek (én egyébként csípem őket, bár nem találkozok lengyel játékosokkal gyakran), és fogalmam sincs hogyan szerezték a hírnevüket.


2018. febr. 3. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a Lolos közösségben tapasztaltam ezt. Ennek oka igen egyszerű, EUNE régióban Lengyelország a legnépesebb, így nyilvánvalóan belőlük van a legtöbb. Ebből pedig logikusan következik, hogy valószínűleg sokkal gyakrabban találkoznak rossz lengyel játékossal, mint például egy szlovákkal.

Nagy számok törvénye.

2018. febr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan, mint pl a ruszkik a CS:GO-nál. A LoL-ban a lengyelek a 'rák népség'.
2018. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg a lengyel játékos, és sajnos mint a legtöbb nemzetnél, több a rosszabbul játszó, mint a jól.

De megnyugtatlak, EUW-n meg a magyar a rákos nép LoL-ban pl :D


Egyszerűen gyakrabban futsz össze rossz lengyel játékossal, nem tud lőni, nem tudja egy adott karakter képességeit használni stb.


A másik meg, chetbe kapásból villog a kto polski, (avagy kto pl), pont mint a magyar kis hülye gyerekeknél a "magyar van?" felkiáltás, mert angol, német nyelvtudás seggel veri a nullát. Mivel a legtöbb játéknál, ami csapat alapú, semmit nem lehet vele kommunikálni, szó szerint ba*zhatod, mert segíteni nem fog, fingja nincs mi történik, hova kéne mennie stb (tisztelet a kivételnek, de azok meg beszélnek legalább angolul meg kb ott is vannak agyi érettség szintjén).

2018. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert sokan 10 eves verpistike szintjen viselkednek, kommunikacio nuku, csapatmunka nuku, anyazas alap dolog.

Ugyanide lehet sorolni viszont az orosz, torok, regebben a brazil, es ha tetszik ha nem, meg a magyar jatekosok egy reszet is.

2018. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
#3 EUNE régiónak semmi köze az angolhoz, vagy némethez, konkrétan egyik országnak sem anyanyelve. Senkinek sem kötelessége idegen nyelven beszélni.
2018. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vizsgáljuk csak meg egy kicsit ezt a kijelentést:


"Senkinek sem kötelessége idegen nyelven beszélni."

Ez így igaz, nem kötelességed. Viszont akkor mi a fenét keres bárki is egy CSAPAT alapú játékban, ha képtelen kommunikálni. Ez nem egy single (egyszemélyes) játék, hanem 3 vagy 5 fős CSAPAT játék. Mi keresni valója van egy olyan embernek a csapatban, aki semmit nem ért, nem képes a saját gondolatait, tetteit megosztani másokkal? Azért mondtam a német és angol nyelvet, mivel ezt beszélik a legtöbben Európában (hiába van francia világnyelv is, előbb találok 10 embert aki beszél angolul és/vagy németül, mint franciául).


Mindezek után senki ne legyen besértődve, ha a saját való életben lévő döntései miatt nem képes találni egy nyelvet vagy rendszert, amivel képes kommunikálni másokkal egy csapatmunkára építő játékban.

2018. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5, ez a jelenseg nem csak a lol-ban talalhato. Es igen, ha mar csapatjatekot jatszik akkor beszeljen egy kozos nyelvet a csapataval, amit mindenki megert.
2018. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Jajj, hagyjuk már ezt a szar dumát. Annyira túltoljátok, hogy az fergeteges. A legtöbb játékban sokkal többet számít, hogy az adott játékos tud-e játszani vagy sem. Ha nem, akkor ott a kommunikáció nem sokat segít.

Ha meg valaki annyira vágyik egy csapatra, akkor menjen fel az internetre és nézzen körül, kb 10perc összehozni egyet.

2018. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sem ér semmit a kommunikáció, és még annyit sem a csapatmunka! Sőt, csak a figyelmet tereli el, többet árt, mint használ!


Gyenge játékosok között le kell maradni, takarásból kell lőni, fedezéknek használva a noob-ot. Erős játékosok között nyugodtan előre lehet menni, elfoglalni a stratégiai pontokat, mert a pro játékosok úgyis fedezni fognak.


Persze kivétel a jól összeszokott csapat, az tényleg nagyon hatékony tud lenni, de az idegenekkel való összejátszás a fejemre eddig még mindig csak bajt hozott!


Battlefield-el szoktam játszani. Ott is néhány pálya szinte tele van tankkal.

2018. febr. 3. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

#5: Látod, ebben sem vagyunk egyformák. Szerintem meg a nyelvtudásnál nincs fontosabb tudás az életben. Ha nem értesz angolul, a hírek, információk minimum feléről lemaradsz, sosem jutnak el hozzád. Persze jó a többi nyelv is, de az angol az elsődleges.

Én a gyerekeimnek megmondtam: letojom, ha kettest hoznak töriből vagy nyelvtanból, de az angol ötös legyen, mert azon fog alapulni az egész életük.

2018. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!