Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen noob feeder az...

Miért ilyen noob feeder az összes lolos bronztol egészen goldig?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerinted miért vannak ott ahol?

De ide feleslegesen írsz. A nagy okosok megfogják mondani,hogy a te hibád minden.

De szerintem egy atom fed tristánát még egyik se látott xd

2017. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Èn is plat vagyok csak amikor plat nál kissebb tarsat kapok akkor előre tudom hogy vesztettem, multkor gold 3 volt a tarsam es zeddel feedelte a jhin mid et....
2017. nov. 15. 18:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok plat.

Csak sivleres vagyok, szóval nekem rosszabb.

Első válaszoló

2017. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
plat se különb semmivel
2017. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nah itt egy ujjab bronze 5 aki meghal 4 szer 3 perc alatt a labe ben es kèrdezi hogy hol a jungler, meg riport
2017. nov. 15. 22:43
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem inkabb a te hozzallasod tunik ilyennek mint amit a legutobbi valaszodban bemutattal

Csak azert jottel ide hogy sertegesd az embereket? Felfogod hogy azert kapsz goldosokat csapattarsnak mert a jatek szerint egy szinten vagytok? Nem hiszem hogy ok tehetnenek rola hogy neked szar az mmr-od...

2017. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Muteolj, mindenkinek vannak figyelmetlenségei, akár rossz játékai, sajnos sokan ezt nem értik meg. De te se, ne foglalkozz velük, csak a saját dolgoddal. Toxic ne legyél te is, max felnôtt módra cseszd le ôket ha toxicok. Olyankor egy mondat és mindig elhallgatnak.. ha jól csinálod.

Elég idegesítô, h minden 3.-5. meccsnél kérdôre vonják tevékenységeimet, meg lenooboznak, nem mintha nem tudnám h az vagyok, nem mintha nem látnám h hulyeséget csináltam/nem csináltam, 1 hónapba telt míg elkezdtem normalozni, addig féltem h hibákat vétenék, és amíg nem masterelek legalább 10 championt rankedezni se fogok. Komolyan mondom legalább normalban hagyjanak békén.

2017. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl nem tudom ti miért játszotok én nem azért h eltereljem magamról a figyelmet és megbántsak embereket, hanem h szeressenek velem játszani, badassnak tûnjek, ehhez jól kell bànni az emberekkel.
2017. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondolom aki beszolt az mind plat alatt van es a junglert szidják,utolsónak meg nem szoktam sose flamelni,1 büntetèst se kaptam mèg de mostmar kicsit elegem lett es itt flameltem egy kicsit :)
2017. nov. 16. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem nem alaptalan a pletyka, hogy a LOL-nak van az egyik legtoxicabb comunity-je. Abbszolút nem bánom, hogy én inkább HOTS párti vagyok :)
2017. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!