Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy nem lesz már újabb konzol generáció?

Figyelt kérdés

Pontosabban fogalmazva a két vezető név, a Sony és a Microsoft nem gyárt következő generációs utódot a Playstation 4 és Xbox One konzoljaikhoz.

A visszafelé kompatibilitás programban hatalmas munka van az Xbox esetében. És csak idén indult az eredeti, első Xbox játékainak elhozatala. Kizártnak tartom, hogy új architektúra miatt dobnák ezt a több éves építkezést. Úgy gondolom 2020 környékén kapunk egy újabb, izmosabb One verziót. Majd így tovább. Persze a régi One, mint a One, One S és akkor már a One X is mondjuk csak butított grafikával, vagy már sehogy sem lesz kompatibilis AAA címekkel. Persze újabbak visszafelé teljesen kompatibilisek lesznek.

A Sony pedig megy majd a Microsoft után.

Én rendkívül örülnék ha így történne. Ti?



2018. febr. 14. 05:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Általában csak a módszer változik, hogy miként akarnak eladni valamit az embereknek. Most ebben a generációban is vannak elég hatalmas különbségek a konzolok között, jóformán lehetne PS5 meg Xbox nemtudommi is, de ugye akkor lehet nem vennék meg annyian, helyette van ez a rendszer.

Csak más kérdés, hogy ez már picit olyan mintha PC lenne tág vonalakban. Hiába van meg adott játék, ha ahhoz hogy kiélvezd teljesen valós formájában ahhoz az erősebb gép kell. Majd ha ezek is gyengék lesznek akkor jön egy még erősebb, persze úgy hogy minden fusson rajtuk visszafele.

2018. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg 10év múlva a konzol egy elavult platform lessz... a pc marad, mivel az nem csak játék... de 10 év múlva már nem hiszem, hogy otthonhoz kötött nagy erőgépek kellenek majd a játékhoz... mikor ott lesz mindenki zsebében valam8 ma elképzelhetetlen erős kütyü.
2018. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!