Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends mennyiben...

A League of Legends mennyiben hasonlít és tér el a Word of Warcrafthoz? Mely a könnyebb? Mely a lányosabb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 06:23
 1/6 Libers Pertz válasza:
49%

Két teljesen különböző kategória. A WoW az egy MMORPG azaz online szerepjáték vagy legalábbis annak csúfolják. Rengeteg időt igényel, iskolás korúaknak, egyedülálló felnőtt korúnak ideális. A LoL pedig egy MOBA azaz online csata aréna ahol egy menet 30-50 perc. Lényegesen kevesebb idő szükséges a játszásához viszont lényegesen több a megtanulásához. Sokkal több ügyességet igényel, több gyakorlást, ha nem hétköznapi felhasználó szinten akarja játszani az ember.

Konklúzió: A WoW könnyebb és mindkettőt játszák lányok is.

2018. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

A sok rizsa hülyeségtől eltekintve igen, két külön kategória a kettő.


Annyiban hasonlít a LoL a WoW-ra, hogy ott is vannak karakterek, akiknek vannak képességeik, meg fejlődni is kell, kb ennyi. Mivel két külön műfajról van szó, ilyen összehasonlításnak nincs értelme.

2018. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz kell egér és billentyűzet.

És kb ennyi a hasonlóság.


A különbségeket pedig órákig lehetne sorolni.


Egy kezdőnek a lol-t egyszerűbb megtanulni. Ebben is rejlik a sikere. Egy ingyenes, egyszerű játék amire ha napi fél órát szánsz akkor is jól tudsz vele szórakozni. Persze aki komolyabban akar vele játszani, több sikert elérni annak rohadt sok időt kell beleraknia.

Easy to play hard to master.


A wow is már milliószor kezdő barátabb lett mint a kezdetekkor.

Egyáltalán nem nehéz a megtanulása, de időigényesebb már az elején is a rendes megismerése.


Egy lánynak inkább a wow-ot ajánlom. És a fő okom az, hogy a lol-nak van a legtoxikusabb játékosbázisa az iparban. Illetve a közösségi része sokkal erősebb a wownak.

Komolyabb összehasonlításnak nincs értelme.

2018. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Heroes of the storm hasonló a lolhoz, a wow kicsit se...
2018. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1: "A WoW az egy MMORPG azaz online szerepjáték vagy legalábbis annak csúfolják."


ANNAK CSÚFOLJÁK? Ha nem vagyok indiszkrét, neked mi az MMORPG, ha a WoW nem az?

2018. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Libers Pertz válasza:
#5 a szerepjáték (RPG) része sántít a dolognak, arra céloztam. Aztán lehet én vagyok túl öreg, de anno a magust hívták szerepjátéknak mi azt játszottuk, ebből kiindulva az mmorpgk nem igazán azok.
2018. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!