Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Csak engem...

League of Legends: Csak engem akaszt ki Master Yi?

Figyelt kérdés
Ma harmadszorra vesztettem el a promomat, most köszönhetően egy Master Yi-nek. Szeretném ha őszintén válaszolnátok: EZ A CHAMP EZ MOST HALÁL KOMOLY, MI A ... EZ? Úgy darált le 3-at a torony alatt hogy egy Morgana stunt is kapott közbe, utána meg lepentázott. Hiába nyerem szinte mindig a lanem (mid main vagyok), sőt most a bot lane is jó volt, aztán ez a Master Yi soloba lecarryzte. Fáj de komolyan semmit, ténlyeg semmit nem tudok ellene csinálni. Nem akarják nerfelni esetleg, vagy valami? Mert ez tényleg elég durván unfair egy champ. Azt hiszem meg van ezentúl az insta bannom. Eddig amúgy Ekko volt mert ki...ul utálom, mostanában nagyon menő lett ez az Ekko, de akkor már inkább elviselem őt a további játékaimban, mint ezt a Mastert. Alapjáraton tudom én is hogy egy papír kari, de akkor is mindenre van megoldása: ha bajban van W-vel heal, vagy Q ami alatt sérthetetlen vagy. Aztán meg esetleg beultizol és ledarálsz mindenkit egy Q-val meg két auto attack-al... Nekem annyira nem ment soha, de kiakasztanak ezek a 7lv Master mainek. Fut utánad, ha van snare vagy stunja valakinek, akkor tutira meg fogja várni hogy dobja rá és utána Q-zik, aki 7lv azt sehogy nem lehet kijátszani az istennek sem... Valamit ezzel szerintem tényleg kezdeni kéne, más nincs így vele? Vagy csak én vagyok béna hogy nem tudok játszani ellene? Tök mindegy igazából, ezentúl úgyis mindig kibannolom, de most komolyan... Ez... Ez a champ ez nagyon gáz.

2018. márc. 29. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem gyenge champ. Nagyon könnyű counterelni.

Persze, ha elfeedelik a csapattársak nagyon problémás. De amúgy én örülök, ha ő van ellenem, mert sokkal jobb mintha valami meta jg lenne.

2018. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

el ne hidd mar h a riot majd balancolni fog valamit is valamikor amugy Q ba nem serthetetlen hanem csak untargetable az nem ugyan az

ezen felul meg fogod aztan bannolod joval brokenebb mint az ekko

2018. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alacsony Eloban van csak ez a Master Yi mánia, ott is pont amiatt, hogy elég broken tud lenni, ha nem játszanak ellene normálisan. Wardolás, fölöslegesen nem pusholni, mert miden mindkét oldalról meg tud lepni, amikor az enemy mid lanere hagy előre nyomulni téged akkor már számíthatsz rá, hogy Master Yi valamelyik bokorban rejtőzik, stb. Csak sokaknak alapvető játékbeli hiányoságai vannak, ami miatt el tudják feedelni annyira Yi-t, hogy te hiába játszol jól, akkor is utána pillanatok alatt megöl téged.
2018. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bannold, ha nem tudsz játszani esetleg ellene. De lestunnoljátok, ő ott meghalt. Rettentően papír, heal alatt is cc. WW sokkal idegesítőbb szerintem, rengar is.
2018. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Master nagyon useless tud lenni ha late gameben akár csak 1 stunt kap. Igaz néha néha vannak olyan matchupok ahol lehet carryzni, de amíg kis elón vagy bannold, ha nem megy ellene.
2018. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Vagy csak én vagyok béna hogy nem tudok játszani ellene?"


Nem csak te nem tudsz ellene játszani, sokan mások sem. Milyen ligában játszol? talán tudok adni pár tippet. Úgy is jön egy erősebb hős akit ki kell majd bannolni, szóval előbb utóbb hasznos lehet, ha kitanulod a gyengéit.

2018. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nerfelni kéne.
2018. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!