Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Miért jobb...

League of Legends: Miért jobb Miss Fortune-nél a lethality build?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig csak full lethality MF-ekkel találkozok ha játszok, az új misztikus üstökös rúnával, ez tényleg jobb mint a sima crit-es MF? Én próbáltam ezt is, de valahogy nem jön be, vagy én nem szoktam még hozzá ezekhez a változásokhoz a játékban (több szezon óta játszom kisebb kihagyásokkal). Nekem jobban bejön a precision-os crit MF, de most komolyan duskblade assassin MF? Ez miért jobb, vagy csak azért csinálják mert ez valami új meta?:))

2018. ápr. 3. 02:20
 1/1 anonim válasza:

Nem kell sok skill hozzá, és ha elég, ha a q-val eltalálsz egy miniont, és tovább pattan az enemyre. A továbbpattant golyó gyakran amúgy is kritel, valamint ha megöli a miniont, biztos, hogy kritel. Elég, ha a túlbuffolt lethality itemeket veszi, és megöl a q-val egy miniont. Talán ott áll a szerencsétlenje a minion mögött, és akkor lefélHPzza.

Ez most egy pöppet inkább kifakadás volt a részemről, de írom akkor a lényeget.

MF (könnyű, mégis erős champ) + Lethality (túlbuffolt)=

Cancer

2018. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!