Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Minecraft) Miért nincs az...

(Minecraft) Miért nincs az erdei dungeonba (mansion) falusi lények?

Figyelt kérdés
Normálon játszok és egy sincs ott, a sima szörnyekből meg van.

2018. ápr. 5. 19:45
 1/4 he84 ***** válasza:
A Roofed Forest-ben lévő Wooden Mansion-re gondolsz? Ám azok nem falusiak, hanem illager-ek (nem jut eszembe a magyar neve, de angolul amúgy is közismertebb), bár az tény, hogy hasonlítanak a falusiakra, szerintem a rokonok, ám az illager-ek gonoszak. Hát fura, ha nincsenek ott illager-ek. Körülnéztél az egész mansion-ben belül mindenhol és tuti nincsenek sehol se? Abban az esetben, ahogy elmondtad, kéne hogy legyenek. Bár az is lehet, hogy ritka szerencséd van és ritkán megesik, hogy nincsenek egyáltalán. Bár nem tudom lehetséges-e ez, talán igen, én nem zárom ki.
2018. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
nézd meg a második emeleten ott van gyapjúból kirakva egy illager fej
2018. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az összes sarkot bejártam. A fej, a csirke minden megvan csak azok a baltás falusiak szívódtak fel :D. Fogalmam sincs, hogy miért nincs..
2018. ápr. 7. 21:22
 4/4 he84 ***** válasza:
Hát akkor fura, tényleg nem tudom. Szerintem azok az okok lehetnek, amiket feljebb írtam, más okról nem nagyon tudok. És mint mondtam, azok nem falusiak, hanem illager-ek, bár az igaz hogy rokonok.
2018. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!