Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Titeket...

League of Legends: Titeket melyik hősök akasztanak ki?

Figyelt kérdés

Engem van jó pár, aki ki tud akasztani, például:

Master Yi - megcélozhatatlanság, hülye ulti, túl gyors és túl sok attack speed, feels bad mikor ledarál soloba mindenkit semmi perc alatt

Yasuo - a legtöbb feeder, de akkor is idegesítő, wind wall, folyamatos pajzs, mire ekkora védelem most komolyan

Zed - hülye ulti miatt, tudom Zhonyával megmenekülhetsz, de akkor is egy idegesítő stupid champ, a játékaim 95%-ában benne van kb és már unom is, meg tényleg baromira ki tud akasztani

Annie - ő is nagyon broken, főleg mikor rádflashel a medvével és sz a r t sem tudsz csinálni, mikor one shotolva vagy, a legjobb mikor egy bokorban a kész stunnal vár téged vagy az egész csapatot:))

Teemo - mert ő Teemo, ehhez nagyon nem is fűznék hozzá semmit:)) feels bad mikor egy darab bomba a fél hp-dat leveszi, túl toxic

Katarina - igazából én tudok ellene játszani, csak a baj ott van ha a team elfeedeli, akkor már nem lehet sehogyan leállítani... másképp annyira nem cancer, de pár killt összeszed boton vagy topon akkor már na...

Fizz - vele ugyan az a helyzet, mint az előbbivel, másképp annyira nem idegesít, mert egy team fightba ulti nélkül nem fog beállni egy Fizz, csak akkor sz a r ha van ulti és pont engem céloz vele :)) akkor be sz op tam


És még pár champ ha ADC-zek (legtöbbször midezek, de szeretek adc-zni):

Caitlyn - nem igazán szeretem azokat a headshotokat:)) és a range is brutális, szerintem eléggé balanced ez a champ, valamennyire visszavehetnének belőle:))

Morgana - na igen, mikor nem tudsz farmolni mert ott a bokorban, az én supportom meg sz a r t sem csinál, egy Q val eltalál valószínű meghaltam, ha nincs flash/heal

Sona - ő tudom hogy igazából az egyik legpapírabb champ, kb 3 shot, de mikor kapok egy olyan supportot, aki mögöttem áll meg kb nem csinál semmit, pl egy Janna Lulut bepickelnek suppnak és még shieldelni sem tudnak rendesen, aztán 3 perc után már észreveszem hogy 1/3 hp-n vagyok mert a Sona nem bír leállni a q spammal meg a hülye passzívja miatt kb mid game-ig nagyobbakat sebez le rajtad, mint az enemy adc, fél hp-kat egy q aa-val, kicsit sincs overpowerolva ez champ, ismétlem tudom papír, ha van mellettem egy blitz vagy thresh akitől fél a hookok miatt nem fog spamelni, de ha nincs normál suppom akkor leeszi az összes hp-t rólam



2018. ápr. 16. 01:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jajj és még egy valakit kifelejtettem:))

Draven természetesen, a legkedvesebb champion számomra ebben a játékban, de komolyan. Főleg most az új rúnákkal, owerheal, sütét szüret, kb annyi életlopása van senki nem tudja megölni, ha egy picit el van feedelve, legutóbb kajakra 1 q-val ölt meg egy Draven XDD. Csak ő fullba volt én meg semmi, nem tudtam farmolni meg semmit, asszem egy lux vagy nem tudom milyen supportom volt. Se farmolni meg semmit nem tudtam csinálni.

2018. ápr. 16. 01:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, tudom vannak. :))
2018. ápr. 16. 01:33
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Van par, de nem veszes. Ami sokkal nagyobb gond, hogy nem tudod eldonteni, magyarul, vagy angolul irsz :)
2018. ápr. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez azért van mert a játékban mindig angolul írok és ott így használom ezeket a kifejezéseket. :D
2018. ápr. 16. 04:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En ertem is, de ez igy eleg vicces. Probald meg egyszer felolvasni a nagymamadnak es kerdezd meg, mirol beszeltel :)
2018. ápr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hősök nem akasztanak, csak játékmechanikák amiken nem hajlandóak változtatni.

Pl.: Fizznél ugye mai napig az van, hogy az ugrásával mindent ki tud kerülni, miközben Tristana hiába ugrik, ugyanúgy elkapja bármi. Ebbe nem értem a logikát.

Amúgy egy tipp: Yasuo védelmét fake támadásokkal röhögve le tudod szedni. Elsüti a windwallt te meg röhögve elsétálsz a fal mellett és úgy támadod.

Teemonál meg a piros lámpát megveszed máris nem ér semmit a gombáival.

De magával a játékkal az a gond, hogy túl sok minden múlik már a csapaton, már nagyon kevés az olyan meccs, ahol az ember letudná carryzni. Pl.: hiába nyered a lanedet, hogyha egy lanet totál buktok.

2018. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Tyndamere, jobbklikk hôs

Annie, mert ô a kedvencem, a mainem mégis vele vagyok a legbénább laningben, normalsban kaszabolok, de más mainekkel.., és mindenki azt hiszi hogy milyen egyszerû, azt szeretem ha roamol a mid ellenfelem, vagy gankelnek, mert akkor nem kell elpazarolnom tibbst egy helyen és kell a teamfightba, ha a többiek feedelnek. Bár skillshotos lenne, több damageval, akkor befognák a szájukat, na vajon miért nem változtatják, azért mert se nem erôs se nem gyenge.. Utálom ha unbalancedre vádolnak championokat mert nem tudnak ellene játszani, vagy nem tudom miért kérdezted, de képzeld el milyen lenne a LoL ezen hôsök nélkül, hát nem LoL:D

Kell a változatoság, mindenki ellen van megoldás, max össze kell beszélni stb.

Gl

2018. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik se. Minden hősnek meg van a pro-conja. Téged látom majdnem minden második hős kiakaszt, gondolom eune silver-gold.
2018. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Master yi ultija, amikor menekülnél sivir ultijával vagy pl quinn ultijával és hiába van 2 tárgyad is pluszba amiken aktiválni lehet a gyorsabb mozgási sebességet és még flashelsz is, de master yi futóbajnok röhögve elkap.
2018. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

boobs 123:

Te is tudod hogy ott van a piros robbanó virág, a vision te feladatod is és lehet a flashal sokat trükközni, jól irányítani, figyelni a mapet, low healthal csak a képességeidhez híven kockáztass stb. :D

2018. máj. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!