Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Titeket...

League of Legends: Titeket melyik hősök akasztanak ki?

Figyelt kérdés

Engem van jó pár, aki ki tud akasztani, például:

Master Yi - megcélozhatatlanság, hülye ulti, túl gyors és túl sok attack speed, feels bad mikor ledarál soloba mindenkit semmi perc alatt

Yasuo - a legtöbb feeder, de akkor is idegesítő, wind wall, folyamatos pajzs, mire ekkora védelem most komolyan

Zed - hülye ulti miatt, tudom Zhonyával megmenekülhetsz, de akkor is egy idegesítő stupid champ, a játékaim 95%-ában benne van kb és már unom is, meg tényleg baromira ki tud akasztani

Annie - ő is nagyon broken, főleg mikor rádflashel a medvével és sz a r t sem tudsz csinálni, mikor one shotolva vagy, a legjobb mikor egy bokorban a kész stunnal vár téged vagy az egész csapatot:))

Teemo - mert ő Teemo, ehhez nagyon nem is fűznék hozzá semmit:)) feels bad mikor egy darab bomba a fél hp-dat leveszi, túl toxic

Katarina - igazából én tudok ellene játszani, csak a baj ott van ha a team elfeedeli, akkor már nem lehet sehogyan leállítani... másképp annyira nem cancer, de pár killt összeszed boton vagy topon akkor már na...

Fizz - vele ugyan az a helyzet, mint az előbbivel, másképp annyira nem idegesít, mert egy team fightba ulti nélkül nem fog beállni egy Fizz, csak akkor sz a r ha van ulti és pont engem céloz vele :)) akkor be sz op tam


És még pár champ ha ADC-zek (legtöbbször midezek, de szeretek adc-zni):

Caitlyn - nem igazán szeretem azokat a headshotokat:)) és a range is brutális, szerintem eléggé balanced ez a champ, valamennyire visszavehetnének belőle:))

Morgana - na igen, mikor nem tudsz farmolni mert ott a bokorban, az én supportom meg sz a r t sem csinál, egy Q val eltalál valószínű meghaltam, ha nincs flash/heal

Sona - ő tudom hogy igazából az egyik legpapírabb champ, kb 3 shot, de mikor kapok egy olyan supportot, aki mögöttem áll meg kb nem csinál semmit, pl egy Janna Lulut bepickelnek suppnak és még shieldelni sem tudnak rendesen, aztán 3 perc után már észreveszem hogy 1/3 hp-n vagyok mert a Sona nem bír leállni a q spammal meg a hülye passzívja miatt kb mid game-ig nagyobbakat sebez le rajtad, mint az enemy adc, fél hp-kat egy q aa-val, kicsit sincs overpowerolva ez champ, ismétlem tudom papír, ha van mellettem egy blitz vagy thresh akitől fél a hookok miatt nem fog spamelni, de ha nincs normál suppom akkor leeszi az összes hp-t rólam



2018. ápr. 16. 01:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem az lv 7-es feeder yasuo csapattàrsak,akikbe folyamatosan belebotlok
2018. máj. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Yasuo. Kiakaszt, hogy ha lanen szarrá is vered egy ponton túl rád csúszik és instant halál. Nevetséges az a champ.

2 erős passzív, plussz az ultiba beépített last whisper egyszerűen nevetséges. De ez persze csak, ha az enemynél van. Ha nálunk van egész meccsen szart se fog érni.

2018. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!