Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingressbe, hogyan működik a...

Ingressbe, hogyan működik a portálkészítés, és majd később Pokemon Go-ba bekerülése?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magas szintűnek, talán legalább 12-14-nek kell lenni.

Ekkor megjelenik a menüpont, beküldöd, elbírálják. Még magasabb szinten már Te is részt vehetsz ebben.

Pokémon goba viszont szerintem nem feltétlen kerül át, rengeteg ingress portál eleve nem jelenik meg benne.

Talán ahol kevés portál arra van esély de nem tudom, én csak Ingressezek, a pokémonra csak ránéztem.

2018. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Level 9 kell hozzá, úgy tudom. Akkor már tudsz portált beküldeni. Az elbírálása már egy másik dolog, meg hogy bekerül-e a PoGo-ba.
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elbírálás az OPR rendszeren át történik, 14. szinttől lehet regisztrálni és a környék (vagy amit beállítasz) beküldött portáljait, változási kérelmeit elbírálni.
2018. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!