Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékkonzolt vegyek?

Milyen játékkonzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Xbox One, Nintendo Switch vagy PlayStation 4 Pro?


Elsősorban verekedős, repülőgép szimulátor, sport és "ugrálós" (pl: Mario) játékokkal játszanék. Nem kell online mód, nem is vagyok nagy gamer, csak annyi, hogy némelykor meló után ledobom magamat a kanapéra a TV elé, kezembe veszem a kontrollert és játszok egyedül vagy EGY haverral aki mellettem ül. Nem kell brutál grafika sem! Az sem zavar, ha eredetiben kell megvásárolni a játékokat hozzá. Van egy fullHD-s 3D-s Samsung TV-m.


PC-t nem fogok építeni játékra!

A Nintendo az egyenlőre tetszik (a Mario végett xD), ám arra nem igazán vannak szimulátorok. Fontos, hogy joystickot is tudjak hozzá kötni.



2018. ápr. 24. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Illetve egy előnye még van a switchnek, bár maga a konzol 720p-s, mint a wii U, viszont ha dokkolod a TV-hez, akkor 1080p lesz (full HD), míg wii u-nál fix 720p (HD) a maximum, amit elérhetsz.

Ha közelről nézed a TV-t és nagy a tv átmérője, akkor fel fog tűnni a szemcsésebb kép wii U-nál.

Nekem pl 120 centis tv-m van és kb 2 méterről használom, látszik a felbontás közti különbség switch és wii U közt a switch javára.

2018. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Switchre az értelmes multiplatform címeket egy kezemen meg tudom számolni. Skyrim, Doom, Rocket League, Bayonetta, talán még az Outlast?

Hamarosan még megjelenik rá a Dark Souls Remastered.

Ha az exkluzív játékok miatt vennéd mint a Zelda Breath of the Wild vagy a Mario akkor éri meg csak.

2018. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én az Xboxot javaslom ezekre a célokra. Repülőszimulátor nem igazán van egyiken sem, de sport és verekedős játék van nagyon sok, és meg se kell venned őket.


A GamePass havi 2500 Ft, benne mindenféle játékkal, az EA Access (rakás sportjátékkal) havi 990 (vagy évi 5500)


Ugrálós játék is sok van.

2018. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Döntöttem. Nintendo Switch lesz és veszek hozzá rendes pro kontrollereket, mert ez a joy-con már kialakításra is egy rakat f*snak néz ki.


Vehetnén PS4-et és Xbox-ot is, de azokon nincsen Mario és Zelda. Később lehet, hogy aztán lesz a Switch mellé PS vagy Xbox is, de az még a jövő zenéje. :)


Köszönöm mindenkitől a segítséget!

2018. ápr. 26. 08:32
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos a Mario és a Zelda, akkor jó választás! Minden más kategóriában a legrosszabb. :D


Használd egészséggel!

2018. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Van Switch-en Street Fighter is, Skyrim, WWE... most nézegettem a játékkínálatot. Van azért erre is játék a Mario-n kívül is, szerintem még úgy is fog idővel bővülni a kínálat.

Ami Xbox-ra és PS4-re lenne, FSP-k, Assassin Creed...stb az ilyesmik rohadtul nem érdekelnek. :)

2018. ápr. 26. 09:40
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam, FPS és nem FSP. :D
2018. ápr. 26. 09:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek a sport játékok Fifa is van rá.
2018. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem azért lett ajánlva Xbox mert sok rajta az FPS meg az Assassins Creed, hanem mert sokkal nagyobb rá a játékválaszték, tele van sportjátékkal, verekedős cuccokkal, és platform/ugrabugrával is. Sokkal több mint Switchen. Csak a Zelda és a Mario nincs lényegében.
2018. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az Xbox az egyik legnépszerűbb konzol, azon sokkal több a Frame rate. A #19-es jól mondja hogy több az FPS játék. És vannak demók is, nem muszáj Xbox Live-ot vagy Xbox Live Gold-ot venni. Másrészt az Xbox egy értelmesebb konzol mint a többi pl: PlayStation meg a többi hamar bedöglik.
2021. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!