Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én vagyok az egyetlen ember...

Én vagyok az egyetlen ember aki szereti a DOTA2-t és a lol-t is?

Figyelt kérdés
Nagyon sok különböző helyen láttam már, hogy a két játék játékosai egymást szidták,meg mondogatták, hogy a másik játék milyen szar. Pedig szerintem mind a két játéknak meg van a maga varázsa és a maga hülyeségei mind játékos, mind játék oldalról. Van rajtam kívül olyan ember, aki így gondolja?

2018. ápr. 29. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2018. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen, te vagy az egyetlen.

Sosem találkoztam meg ilyennel, ez valami szuper erő? Te is bosszúálló vagy?!


(Külön plusz pont hogy a fő kérdésed és a leírás végén levő kérdés is eldöntendő, de ellenkező értelmű, bravó.)

2018. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi lesz még? Legközelebb valaki a PUBG-t és a Fortnite-ot is szeretni fogja? Vagy a Battlefieldet és a Cod-ot? Esetleg egyszerre jár a McDonaldsba és a Burger Kingbe? Szereti a Pilóta kekszet és az Oreot is? Egyik héten Pepsit vesz, máskor Coca-Colát? Van iPhoneja és Androidos telefonja is? Ne, itt a világvége.
2018. ápr. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%

Az ironia befigyel xd. (a valaszoknal..)


(nem dicsekedek,ne tekintsd ugy, mintha dicsekednek..) Peldaul nekem, mikor kissebb voltam, lolt jatszottam. De nem ugy, hogy hosszu tavon, hanem csak 1x 15 percet..

Egy baratom megmutatta a Dotat, en mondtam, hogy rossz jatek, mert nem szerettem a felso nezetu jatekokat, ma meg mar 1800 oram van benne. Utana meguntam, mindent tudok, oroszok, flamerek, stb... Elkezdtem lolozni, (mult nyaron), es mar 87 es szintu vagyok. (mivel 4-5-6 honapja jelent meg a szintlepesek, regebben a maximum level 30 volt, ezert aki most 2020-2040 ben olvassa ezt, az ne... A lenyeg, hogy sokat jatszottam. Tomoren: Nem, sok ember van aki mindkettot szereti, es igen vannak olyanok akik a masik jatekot utaljak, mikozben meg nem is jatszottak vele. (, mint en regebben xd)

2018. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4.! Végre egy normális, értelmes ember, aki képes rendes válasz adni!
2018. máj. 3. 20:21
 6/6 anonim válasza:
Nem sokáig fogod szeretni, hidd el !
2018. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!