Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem kötnek le a játékok, mi...

Nem kötnek le a játékok, mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Szóval 6 hónapja tönkrement a kis 120ezres laptopom,akkoriban napi 2-3 órát is tudtam játszani és nem azért hagytam abba mert meguntam :)

Most 3hete lett PC-m minden jó sokkal szebb,gyorsabb mint a laptop.Megvettem a PUBG-t,csgo-t,GTA V-t és meguntam ezeket napok után :/ pedig nem vagyok olyan rossz szerintem... Utána leszedtem a Fortniteot és a WOT-ot... ezek sem kötnek le 2napnál több ideig,nem értem ez miért lehet régen mindig élveztem mostmeg hogy 'visszatértem' nem kötnek le



2018. máj. 7. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
14/F
2018. máj. 7. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, több időd marad hasznos dolgokra. (Család, barátok, sport, szerelem, tanulás, házimunka stb)
2018. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor játszok ha nincs semmi más dolgom
2018. máj. 7. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ha egy játékért úgy ad ki az ember pénzt, hogy tudja hogy jobb helye is lenne annak, akkor azt a játékot meg fogja becsülni és egyhamar nem fog beleunni. Én utoljára a GTA IV-el voltam így, hogy megjelenésekor megszereztem tört verzióban de pár nap után meguntam. Rá egy hétre meg megvettem nem kevés pénzért hogy tudjak vele online játszani. Bele is raktam vagy 300 órát de nem az online részébe, hanem simán a single player-be amit előtte pár nap alatt meguntam. Ha csak úgy simán megvetted azokat a játékokat, vagyis nem jelentett komolyabb anyagi kiadást, akkor ez is közrejátszhatott abban, hogy viszonylag hamar meguntad őket.

(Zsozé meg pont most indította a lájvot.)

2018. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nincs most hozzá hangulatod. Csak 14 vagy, lesz még időd játszani bőven
2018. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én a második válásom után találtam rá újra a játékokra, és jobban élvezem őket, mint valaha. 41F
2018. máj. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz van a telefonodon játék?
2018. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!