Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki a Minecraft 1.13?

Mikor jön ki a Minecraft 1.13?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy már valahol kijött, de nekem nem képes frissülni a játék már vagy 2 hónapja.

2018. máj. 8. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Április 1 és június 30 közötti időpont van megadva, pontos dátum nincs.

Snapshotok vannak, amik még nem a végleges verziók, és amikben még sok minden változhat. Ezeket ki tudod próbálni, ha a Launcherben engedélyezed.

2018. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 he84 ***** válasza:

Így van, még nem jött ki a teljes 1.13-as verzió. Én is úgy tudom, hogy idén nyáron valamikor legkésőbb fog kijönni, még kell némi türelem!


Plusz szerintem nem annyira jó frissítés az 1.13, bár azért van benne 1-2 jó dolog. Sajnos több szól ellene és kevés mellette, elmondom az okokat. Azért nem túl jó, mert a lovak testalkata nagy eséllyel sajnos más lesz, mint túl nagy fej, rövidebb, merevebb farok, merevebb lábak, ez inkább visszalépés a fejlesztőktől, nem pedig előre. Aztán elvileg az 1.13-astól a Minecraft átalakított, új rendszerű (állítólag azért hogy jobban, stabilabban fusson és hogy a fejlesztők könnyebben hozzá tudjanak rakni új állatokat, szörnyeket és egyebeket a későbbiekben), aminek köszönhetően állítólag másképp lehet majd mod-okat csinálni hozzá, sokkal nehezebb lesz, amiért eléggé valószínű, hogy vagy nem lesz sok mod továbbfejlesztve az 1.13-ashoz és új se lesz hozzá, vagy csak nagyon kevés kis eséllyel. Ha így lesz, akkor emiatt sokaknak le kell mondaniuk a kedvenc mod-jaikról nagy eséllyel, vagy ha a mod-jaik is fontosak, akkor maradnak 1.13-as alatt valamelyiknél. A vízi zombinál a szigony ügyben kihozhattak volna többet is, mint például egy újabb főellenség, ami a vízi zombihoz hasonló és szigonya van. A korallok nem tetszenek annyira így blokkosan, jobb lett volna csak növényekként megoldani őket, mint például a Biomes O Plenty mod-ban, vagy ahhoz hasonlóan. Én szeretem a Biomes O Plenty mod-ot, használom is több más mod-al együtt az 1.11.2-es verzióban. Van néhány okom arra, hogy miért nem váltottam az 1.12-esre se, nekem jó az 1.11.2-es. Ettől még érdekelnek az újítások, néha figyelemmel kísérem őket. De például a teknősök, a víz újabb fizikai működése tetszenek benne és esetleg a delfinek is. Ám ez kevés ahhoz, hogy váltsak, pláne ha az 1.12-es változásai sem voltak hozzá elegek. Ettől függetlenül tudok az 1.11-esen túli újításokról is.

2018. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 _Petii ***** válasza:
Amikor a Half-Life 3
2018. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Régen az volt, hogy egy évben akar háromszor is kijött újabb frissítes a Minecrafthoz. Ezek jobbnal jobb frissítések, Notch kezéből. Nagyon jók voltak...(akkoriban még több alverzió is kijött egy verzióhoz)


Holott most már éveket kell várni ahhoz, hogy jöjjön újabb és újabb update. Ha jön az is szarnál szarabb. (Mostanában csak 2 alverzió jön ki egy verzióhoz pl. 1.12.0, .1, .2) most már nem szívesen játszok a Minecraft új verzióival, egyszerüen elszomorító, hogy Jeb_ és a Microsoft kezéből milyen szar updaték jönnek ki.


Notchnak kár volt kilépnie a Minecraft fejlesztéséből (2014) azóta csak ilyen szarok az updatek...


R. I. P. Minecraft ;-(

2018. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bolond vagy?!! Te mért várod az 1.13-at. Hát ne várjad, nem lesz benne semmi jó! Szar lesz!
2018. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 he84 ***** válasza:
Na azért az túlzás, hogy 2014. óta minden frissítés rossz, nem így van és azt is túlzás, hogy a kérdező emiatt bolond lenne! Bár ahogy mondtam, az 1.13-as frissítések nagyja nem az igazi, de némely dolog jó benne, feljebb korábban már elmondtam pontosabban. Én megálltam az 1.11.2-es verziónál, nekem az a legjobb egyéb okok miatt.
2018. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igaz, 2014-ben nem voltak még rossz frissítések, meg 2016-ban se, csak ezek a nagyon újak, azok nem igazán sok régi nagy minecraftosnak tetszik.
2018. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 13. 19:04
 9/17 anonim válasza:

Nem tudom, hogy miért szidja mindenki az 1.13-at, szerintem nagyon jó újítások vannak benne. Nézem folyamatosan a snapshotokat, és nem tapasztaltam, hogy pl. a fentebb említett lóval komoly bajok lettek volna. szigony nagyon jól használható, és a víz egészen csodálatos. Szerintem nézd meg a snapshotot, mielőtt ítélkeznél.


(ha valakinek a launchere nem indítja el, privátban küldök linket egy működőhöz)

2018. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem indult el a snapshot!
2018. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!