Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ilyen hires a Fornite?

Miért lett ilyen hires a Fornite?

Figyelt kérdés
Emlékszem amikor még nagyon az elején volt mindenki szidta, hogy egy gagyi PUBG klón, erre hirtelen olyan felkapott lett, miért?

2018. jún. 9. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes vs 30 euró. A 8-14 éves korosztályba egyértelmű hogy mit tud a 99%-uk választani, és melyikre szoknak rá, kapják fel, teszik divattá.
2018. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz futtatta fel, mint a PUBG-t: a streamer közösség. Egy csomó ingyenes játék megbukik, mert nem streamelik elegen.
2018. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy felettem írták, a streamerek széthájpolták. Na de miért? Mert a pubg a hatalmas anyagi bevétel ellenére nem nagyon tud fejlődni. Fél éve megjelent az 1.0-ás "kész" veriója a játéknak, azóta se tudja kinőni a gyermek betegségeit, konkrétan nem működik a játék.
2018. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én mint autista ember, gondoltam beírom a keresőbe az "autizmus" szót, hogy segíteni tudjak az embereknek a szaktudásommal, tapasztalataimmal, tanácsaimmal.

Erre meglátom ezt.

Hagy kérdezzem meg: Mi köze van a Fortnitenak az autizmushoz? Miért írtad be ezt kulcsszóként?

2018. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy ettől majd több választ kapnak, vagy azt hiszik hogy viccesek. Ha egy kérdés alatt téves kulcsszavak vannak, 90% hogy a "szex" szó benne lesz, mert ez a poénkodás színvonala.
2018. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek 30 euró egy játékra főleg a fiataloknak. Gyors pörgős játék minimális gépigénnyel állandó frissítésekkel.

32 évesen is leköti az embert

2018. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!