Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Nincs már ADC?

League of Legends: Nincs már ADC?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem játszodtam a játékkal, aztán újra nekikezdtem. Picit fura volt, hogy rögtön az első játékban Poppy adc-nk volt Vladimir ellen. Aztán a következőben nekünk volt Vladimir, az enemynek pedig Mordekaiser. De már Lux-Morgana, Syndra-Veigar, Annie-Karma, Alistar-Leona botlanekkel is összefutottam, pedig még tényleg csak pár napja játszom. A szívás viszont ha az én csapatomban tényleg van egy Vayne vagy Ashe, akkor az enemy bot kakszivá veri őt, ahol még nincs is normális AD carry. Láttam hogy az itemek eléggé megváltoztak, gondolom ennek is köze van hozzá? Az ap itemek erősebbek most az AD-nál? Vagy egyszerűen csak új meta és a normál ADC már nem az?

2018. jún. 21. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nincs. Jól látod.

Lehet velük játszani. Én szoktam jó damageket tolni a mostani adc-kkel is, de veszélyesek.

Early game amikor nincsenek itemeid, ha nem játszol defenzíven/okosan 100% hogy halott vagy 2v2 csatában.

2018. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Early game amikor nincsenek itemeid, ha nem játszol defenzíven/okosan 100% hogy halott vagy 2v2 csatában."

Ez a fő oka. A marksmenek ad scale-jét széthútzák, csökkent lvl1 ad és nőtt a lvl18 ad.

Emellett a lasthitelést megnehezítették 5 ponttal(eddig 3-mal, következő két patch-ben 1-1 ponttal), amit a marksmanok éreznek meg a legjobban.

Rájöttek az emberek, hogy a jungle változás és az ad változás valamint az ad itemek inkább scale jellegűvé változása miatt érdemesebb early-be fektetni az energiát és snowball-ra gyúrni.


Taric yi, irelia/vlad+enchanter/mage, double mage(brand, morg, zyra, lux, anivia, ziggz) most a menő.

Ez, mf, cait, xayah, sivir, kaisa, jhin, draven még talpon van, mert vagy erős kezdésük van, vagy jó menekülésük van az új meta ellen, vagy szimplán nagyon erősen tudják tolni a sávot a toronyba.

én platban tolom és még többnyire van a játékban marksman bot egyik vagy másik csapatban.

2018. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!