Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvegyem az Overwatch-ot?

Megvegyem az Overwatch-ot?

Figyelt kérdés

Szóval, én egész idáig a tf2-vel koptattam az egerem gombjait, de egy jó ideje a frissítések tönkretették (már off-topic). Élvezhetetlen lett az egész játék, ezért több mint 1000 óra tf élmény után rákényszerítetzek a váltásra. Az Overwatch nagyon jónak tűnik, viszont én drágának tartom, ráadásul nem is szeretnék egyátalán pénzt játékokra költeni, de úgy látszik, hogy kénytelen vagyok. Ha már itt tartunk, láttam több csomagot is (Overwatch the origins, Game of the year...), csak nem nagyon tudom, hogy mi a különbség. Mellesleg, a gépemben nincs CD olvasó, úgyhogy a telepítés is gond lesz, de megoldható. A kérdés lényege: Mi a különbség a csomagok között és megvan-e alapból az összes hős? (Frissítettek is)

Röhöghettek rajtam nyugodtan, de a League of Legends-ből kiindulva feltételezem



2018. júl. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Játszható alapból az összes hős, egyedül kinézetet, animációkat, szövegeket, illetve egyéb kozmetikai cuccokat lehet szerezni, ezek Loot Boxokból szerezhetőek.

Loot Boxokat szintlépésenként kapsz, illetve Arcade játékmódban, 3 nyerés után kapsz + 1-et.(Már régen játszottam, ez lehet változott azóta)


Origins Edition tartalma:

- 5 db kinézet: Overgrown Bastion, Blackwatch Reyes (Reaper), Slipstream Tracer, Strike-Commander Morrison (Soldier 76), Security Chief Pharah

- Tracer hős a Heroes of the Storm játékban

- Baby Winston pet a World of Warcraftban

- Overwatch logós Kártya hátlap a Heartstoneban

- Mercy szárny a Diablo 3-ban

- 6 db Ikon a Starcraft 2-ben.


A GOTY Edition ugyanezeket tartalmazza, csak kapsz mellé +10 db Loot Boxot.


Illetve a Blizzard oldalán van egy Legendary Edition is, ez is tartalmazza az Origins Editionos dolgokat, csak pluszba kapsz 5 db Epic és 5 db Legendary kinézetet.


A CD olvasó nem fontos, ugyanis a dobozos kiadásban található kód, amit a Blizzard app nevű kliensben tudsz aktiválni a profilodhoz és onnantól bármikor letöltheted a profilodon keresztül.

2018. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Próbáld ki először az ingyenes Paladins-t, abból ki fog derülni, hogy fekszik-e neked egyáltalán az egész hero shooter műfaj.
2018. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. Folyamatosan fejlesztik, figyelnek rá, jönnek ki az új tartalmak, és miután megvetted a játékot, minden ingyenesen elérhető. Vannak kozmetik cuccok, de rengeteg forrást kapsz hozzá. Kb óránként lépsz szintet legmagasabb szinteken is, és mindegyik ad ládát, amiben bármi lehet. Jó a rendszer, több játékstílus is van. Minden hős jóval egyedibb, mint tf2-ben és egyedi játékélményt is biztosít. A community nagyjából ugyanolyan toxic tud lenni, mint máshol, de az emberi tényezőn nehéz változtatni. Maga a játék jó. Nem kell lemez hozzá, a kliens letölti a játékot.
2018. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én kevésbé toxikusnak tartom a communityt, mint más játékokban. Itt például sose azt kapom, hogy mit csinálnának anyámmal, ha beírom a "gl&hf". MOBAkban van tapasztalatom, lehet FPS játékokban nem olyan toxikusak, de az OW kész felüdülés volt számomra.
2018. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!