Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem el wow-ozni...

Most kezdtem el wow-ozni Taurin, s mivel kezdő vagyok, teljesen elhanyagoltam a profokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 68-as Rugó vagyok és engi-be és mining-ba kezdtem bele. Viszont rohadt lassan megy, s unalmasan, hogy ugyan azokon a területeken kell döglassan ide-oda rohangálni. Valami szaki mondja már meg, hogy kezdjek egy új karaktert, vagy egyáltalán végig kell húzni a profokat? Pvp-n akarok majd játszani, s úgy tudom, hogy max engi level elengedhetetlen pvp-ben. Hogy van ez, mit tegyek, ha nem fontos, nem kezdenék emiatt egy új karaktert.


Előre is köszi.



2018. júl. 12. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem elengedhetetlen, de hasznos mindenképp.

Rohangálj tovább.

B verzió húzol egy másik karaktert, ami csak farmos (pl mining,herbalist), a rugón meg törlöd a miningot és kezdesz valami mást (pl enchant, alchemy).

A kis karakterrel farmolod az anyagot, a naggyal meg felhasználod.

2018. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát. Miért lenne jobb egy teljesen új karit kihúzni + a professiont, mint egy meglévő karin csak a professiont?


Egyébként meg nézz utána hogy engineeringből miket használnál egyáltalán. Tudtommal arénában nem is lehet használni szinte semmit belőle.

2018. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem húzol profot nem lesz pénzed, vagy szimplán elfogy.

A prof pénzszerzés miatt van, hogy a 2 profon kívüli fontos dolgokat meg tudd venni másoktól, akik más profokat húznak.

Ha egyet sem húzol, akkor el fog fogyni a pénzed, hogy megvegyél minden fontos craftolt dolgot. És te nem tudod eladni a saját craftolt dolgaid.

2018. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A prof nem fontos. Utoljára valamire való dolog egy vagy több mount volt, de azon kívül..
2018. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!