Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA5 social club miért nem...

GTA5 social club miért nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés
Beirom a jelszavam és azt írja: Your password must be 8-30 characters and consist of letters and numbers or _ * ; . - ! $ ^ with at least one number and one upper case letter. Ilyenkor mit csináljak? Milyen jelszót engedne beírni?

2018. júl. 17. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Én mondjuk olyannal próbálkoznék, ami 8 és 30 karakter hosszúság közé esik, betűk és számok vannak benne avagy a _ * ; . - ! $ ^ szimbólumok, legalább egy szám és egy nagybetű. Mert hogy ezt jelenti a fenti mondat, a kilenc éves fiam is le tudná fordítani.

Pl. a "Tanuljatokangolul2018-atírunk" egy ilyen jelszó.

2018. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a Your Password ot helytelenül forditottad de nem baj és köszi.
2018. júl. 17. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
A "Your password"-öt le se fordítottam, de sebaj.
2018. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Most miért kell őt bántani? Nem tud angolul naés? Lehet hogy más nyelven jobban tud mint angolul.
2018. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! A történelem során még sosem volt ennyi ingyenes és jó nyelvtanulási lehetőség. 100-150 óra alatt meg lehet tanulni egy nyelvet olvasási szinten (ennyit szinte minden magyar eltölt havonta meddő képernyőbámulással). Az említett 9 éves fiam Duolingo-val jutott el odáig, hogy angolul olvas gyerekkönyveket (pedig amúgy nem egy éltanuló, és az iskolában sem tanítanak nekik nyelvet). Egy tizenéves vagy egy felnőtt meg képtelen rá?
2018. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy "felnőtt" pedig a gyermekét használja menőzésre? Kit érdekel a 9 éves gyereked? Már le kell valakit bszni azért, mert kérdést ír ki? Lehet, hogy valamilyen problémája van a kérdezőnek, hogy nem tud mindent megjegyezni vagy valami. Fogadd el, hogy nem tud angolul és kész, és most már elegem van abból, hogy folyamatosan belekötnek másba itt gyakorin. Más kérdésnél is ezt látom. Nem lehet a piszkálást kihagyni? Egyszerűen válaszolj rá és kész.
2018. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Roland283 válasza:
Engem is sokat piszkaltak mert nem tudok ekezetekkel irni mert angol a billentyuzetem es egyre zavarobb. Ja am en is gta zom nekem PS4 em van online ozni szoktam a nevem az h Rolimester855
2018. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 nem lehet mindenki olyan "tökéletes " mint te...
2020. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!