Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG amit megéri játszani...

MMORPG amit megéri játszani 2018-ban?

Figyelt kérdés

Hello olyan MMORPG-t keresek ami megfelel ezeknek a követelményeknek:

1.Legyen ingyen játszható .

2.Ne kelljen napokat végig farmolni egy cucért amit meg is birnál venni a shop-ba sok valódi pénzért..

3.Legyenek benne mountok ,petek.

4.tank,helaer,dps tipusu fel állás.

5.Ne legyen úgy mond halott a játék szóval legyen sok játékos.

6.Érdekes küldetések,ne az a szokásos ölj ennyit,szedjél ennyit....

7.Jó kitalált insták.



2018. júl. 18. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Ne kockulj
2018. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen játék nincs


Amúgy sokan wowoznak még

2018. júl. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt eri meg játszani ami neked tetszik.

En meg a 10 éves Aion-t tolom, nalam megfelel minden szempontnak.

2018. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen játék nincs. De amit megéri játszani az ESO és a Guild Wars 2. Személy szerint a Terát is szerettem, de az a stílus sokaknak nem jön be.
2018. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat kérsz egyszerre, különösen a 4. pont ritka, mint a fehér holló manapság. Talán a RIFT felel meg többé-kevésbé az összes pontnak.
2018. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát régeben Romoztam jó pár ével ezelőtt akkor még jó volt ...de most már halott játék..nah mind1 kösz skacok akkor maradok inkább a MOBA-knál.
2018. júl. 18. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:

,,1.Legyen ingyen játszható .


2.Ne kelljen napokat végig farmolni egy cucért amit meg is birnál venni a shop-ba sok valódi pénzért.."


Két olyan dolgot kértél, ami teljesen üti egymást.

2018. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az MMORPG lényege az, hogy lehet vele ingyen játszani, de sokkal jobb ha pénzt ölsz bele.


A játék nem a fán terem, fizetni kell a programozókat, designereket, a szervereket, és még profitálnia is kell.

2018. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el, mi kell, ingyenes és webshopos, vagy havidíjas (vagy egyszer megvevős) és kevesebb webshop item, inkább dizájn dolgok.


Értem én, hogy fejben ez gyönyörű elképzelés, de:

- Egy cég azért fejleszt játékot, hogy pénzt szerezzen. Értelmetlen ingyenessé tenni, ha utána nem tudják visszahozni a befektetést, vedd csak figyelembe az időt, a programozókat (és a szaktudást), a szervereket és azok karbantartását, marketinget meg jó pár egyéb dolgot.

Miért fektessenek bele pénzt és energiát, ha nem hoz semmit vissza? Azért, hogy neked legyen jó? Értelmetlen a kiadó számára. Ha ennyire játszani akarsz, fizess te.

-maga az MMORPG pont a hosszú late game-ről szól, ne und meg 10 perc alatt a maximum szintet. Ezzel tartják ott a játékosokat. Ebből kifolyólag nem hogy napokat, de van hogy heteket kell farmolni 1-1 tárgyért, vegyük csak alapul az eredeti WoW-ot.



Elder Scrolls online, Guild Wars 2, Black Desert, World of Warcraft, de talán még a TERA is befér ide.

2018. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végigolvasva a követelményeidet... Menj le a strandra pár haveroddal, és foglaljátok el egymás homokvárát.


Mármint, komolyan. Ingyenes játék nincs.


Illetve ajánlom figyelmedbe a D&D-t. Old school Skyrim.

2018. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!