Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a harry...

Miért nem működik a harry potter the sorcerer's stone? többi lent.

Figyelt kérdés
Kicsit nosztalgiázok,és feltelepítettem a játékot,megvan lemezen,már vagy 8-9 éve vettem meg,és most win7-em van és nem akar indulni... elindítom és kész, közbe nézem a feladatkezelőbe hogy mi is történik,és mikor elindítom,akkor megjelenik olyan hogy HP.exe, és kb 5000K nál eltűnik, próbáltam beállítani hogy win2000 be futtassa,de semmi,esetleg a directX-el lenne valami? Nekem DirectX 11-esem van,és van egy csomó játék ami működik pl,Battlefield 4, PUBG,Gta san andreas-pedig a san andreas-hoz DirectX-9 kell,és nekem 11 van,akkor miért nem működik a harry potter? egyébként próbáltam a shrek 2 is,azt is feltelepítettem és ugyanaz a helyzet.... valaki segítsen!
2018. júl. 19. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalam is mindig ezt csinalja

Crackeld, úgy futni fog

2018. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!