Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles játék első...

NaomiBiersack kérdése:

Csábításból jeles játék első epizódjával lenne egy bajom. Nem jelenik meg a legvégén az igazgatónő, hogy oda adjam mindent, amit kértek tőlem. Az lehet a baj, hogy újrajátszottam vagy mi szerintettek?

Figyelt kérdés
Igazán nem tudom miért nem jelenik meg, mind a 3 fiú mindig megjelennek, de így nem tudom még befejezni az epizódot sem. :/

2018. júl. 23. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az hogy újrajátszottad mert nekem még nem történt ilyen...max az hogy eventkor volt vmi hiba,mondjuk az is igaz hogy én még az egyik epit se játszottam vissza de ez attól is függ hogy hogy játszottad vissza epizód visszajátszása/történetmódosító visszajátszás.

Remélem hogy ezzel vmit tudtam segíteni :)

Fórumon szoktak írni az adminisztrátorok meg ilyesmi tőlük kérdezd meg ők ebben jobban tudnak segíteni hogy megold a problémát ;) :)

2018. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De utólag rájöttem, hogy szimplán csak nem volt annyi pénzem. :) Most csak 60-t kell összegyűjtenem megint a randis ruhához. :D
2018. júl. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!