Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LOL ingyenes játék? Érdemes...

A LOL ingyenes játék? Érdemes elkezdenem játszani vele?

Figyelt kérdés
Már sokan ajánlották, de még nem játszottam vele soha.
2018. aug. 3. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ingyenes.

Rengeteg tanító videó van a neten (bár főleg angol nyelvűek).

Elkezdeni szerintem nem éri meg a többi játékos miatt. Ha nem vagy tökéletes (az ő elképzelésük szerint, mert rengeteg agyhalott van benne, aki berongyol 1v5-be meghal aztán téged hibáztat), egyből megy a report, fk you és társai. Annyira rossz a játékos bázis, hogy szerintem elveszi a kedvét a legtöbb játékot elkezdőnek.


Maga a játék tűrhető, de mivel minimum 4 másik játékossal kell játszani, már problémás. Ha van legalább 2 másik ismerősöd, akik játszanak vele vagy most kezdenék, akkor 3 fővel azért el lehet lenni, talán még 2-vel is (egy partner), de egymagad elkezdeni, én nem javaslom (és ez nem a játék hibája, hanem a cég hozzáállása, mennyire x*rnak a játékostáborra, csak pénz legyen skinekből).

2018. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért kipróbálom.
2018. aug. 3. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes, szóval sokat nem veszítesz vele, ha kipróbálod.
2018. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű a grafikája, és nagyon gagyi az egész. Kattintgatással lehet irányítani. Utálom az ilyen játékokat. nekem valamiért nem tetszik. nem értem, hogyan játszhat vele minden ismerősöm. De ha az embereknek erre van igényük...
2018. aug. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!