Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-osok, ti mit csinálnátok...

WoW-osok, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még a Legion megjelenése előtt játszottam és úgy hozta az élet, hogy megvettem bár a Legiont, de nem játszottam vele 1 óránál többet. Most, hogy kijött a BFA újra kedvet kaptam játszani, de kicsit elakadtam már most kezdés előtt. Arathor szerveren van 4 alis 100-as karakterem shaman mainnel, amivel elég sokat is achiztam, végigcsináltam a loremastert, sokat repuztam és régi területeken is végigszenvedtem a daily questeket. Semmiképpen se akarok komolyan játszani, ha újra kezdem, napi max 1-1,5 amit szeretnék játszani, szívesen csinálnám tovább a régi achikat is, ezért elsőnek nem is akarom megvenni a BFA-t, eltudnék szórakozni pár hónapig még a Legionnyi játékkal is, viszont itt jön a probléma, hogy semmi kedvem nincs shamannal játszani, nem is értem, miért azt csináltam anno. Szívesebben játszanék a Ragnaros szerveren egy hordás karakterrel. Azt olvastam az Afi lock most elég jó solo karakter (amivel végigtudnám járni a régi instákat hc-n, régi raideket, stb) ez igaz? Szóval most szívesebben lockoznék, questelgetve, achizva, stb, de ott vannak a shaman achijai. Tudom most már accounthoz kötött a legtöbb achivement, de ezt hogyan csináljam? Nem rossz ez így, hogy ketté lenne szedve az achivement progresszem? Milyen a shaman amúgy most? Érdemesebb lenne inkább azt folytatnom?

2018. aug. 15. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!