Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL Sona supportként könnyű...

LOL Sona supportként könnyű feljutni platba vagy jobb divízióba, és ki milyen buildet javasolna?

Figyelt kérdés
Jelenleg goldban vagyok, miden szoktam játszani, de mostanában csak vesztek. A farmolással nincs gondom és az enemy mid kordában tartásával sem, sőt, sokszor a first bloodot is simán hozom, egy Katával vagy Zoeval simán. Viszont az egyetlen hibám, hogy nem igazán roamolok, inkább pusholok és szeretem nyugiban kifarmolni az itemeimet, hogy aztán carryzhessek. De a csapatom sosem figyel a pingekre és adnak pár killt az enemy 0 3 Dianának(pl), aztán már én sem tudok mit kezdeni ellene, szóval kikapok. Haverom tanácsolta hogy játszak AP Sona supportot, mert annál egyszerűbb nincs a játékban, és könnyen nyerhetek vele, mert csak Q-kkal one shotolod az enemyt. Szerintem ez egy hülyeség amúgy, sosem szerettem Sonát. Semmi hp-ja meg semmije nincs, supportnak pláne sz.r vagyok, nem tudom hogy lehet olyan könnyű vele, mikor lv1 Draven 1 q-jától lemegy majdnem fél hp-d. De aki Sona main adhatna pár tippet, mindent szívesen olvasok. Mindenképp kipróbálom, de ezt nem tartom jó ötletnek rankedben kezdeni.

2018. aug. 16. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Q+AA+Lich Bane majdnem oneshot egy full Ap Sonával... de ha supportnak építed már korántsem ilyen erős, de akkor meg nem neked kell sebezned, a sok aura+bónusz amiket ad attól lesz egy undorító

Sona olyan mint Janna, legkönnyebb lehozni a csapatodnak a meccset

Én várom már azt a napot, amikor bejelentik a Sona reworkot, mert ennyire egy dögunalmas champion nincs még 1 szerintem, ha már a Q skillshot lenne, már az is adna valami plusz élvezetet, de így kb csak egy robot vagy vele :D

2018. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
*AA-t a paszívra értem
2018. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%

nekem Sonára ardent + lich bane mindig alap, de ahogy mondtad, ne rankeden kezdj el gyakorolni valamit

próbáld ki pár normál game-en hogy mennyire megy, mennyire érzel rá, aztán meglátod

meg supportként nem nagyon tudod lecarryzni 8 percnél a 0/5-ös yasuo topot, meg a 0/4-es fizz midest, még akkor se ha minden egyes killt alájuk raksz

ha fentebb akarsz jutni vagy duozz, vagy menj jg-be, szerintem ott a legegyszerűbb climbolni, de ez mindenkinél máshogy van, sokszor csak a szerencsén múlik :)

2018. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

uj champet en soloQ palt rankeden szoktam kiprobalni neked is ajanlom van egy vibe-ja xd

en ugy gondolom hogyha ki akarsz jutni akkor azt "tisztessegesen" csinald

ne ilyen tragya no skill champekkel amikkel egy silveres is tud jatszani, annak semmi ertelme akkor nem is jatszol plat szinten

amugy amit irtal az nekem is baj mindig h utalok teamfightolni meg roamolni es ha nincs power spike-om akkor nem szeretek a csapattal menni csak farmolni, de ugye mivel plat low elo minden ertelmez uriember elmegy es meghal 4v5 be amit utana mar power spike-kal sem lehet visszahozni

2018. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!