Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt más is akinek mostanáb...

Hargitai János kérdése:

Van itt más is akinek mostanában feltűnően több a veresége a world of tanks-ban mint a győzelme?

Figyelt kérdés

5 és fél éve játszom napi szinten a wot-tal átlag 1-2 órát.(régebben többet) Van 40 ezer csatám és jelenleg már csak 51,02 a győzelmi arányom, és 6080 az értékelésem.


Egy ideje feltűnt hogy bármivel megyek bármit csinálok, mindig veszít a csapatom. Korábban is voltak akár több napos kiugróan erős vereség hullámok, de azt kompenzáló különösen jó időszakok is alapvetően meg voltam elégedve, mert lassan de növekedett a statisztikám.


Most viszont hónapok óta csak szívok... a győzelmi arányomon több tizedes csökkenést mutat, 40 ezer csatánál lehet számolgatni hogy hány bukta kell egy tized csökkenéshez.

Szinte minden alkalommal kisebb nagyobb negatívban zárok,ritkán kijön a dolog nullára, és nagyon nagyon ritkán pozitív csak a mérleg. Akkor is csak 1-2 győzelemmel..


A legrosszabb napokon 1 óra játék után 6-8 vereség és 0 győzelem.... Normál esetben ennyi csatát nem is lehet egy óra alatt lejátszani, persze ha 3 és fél perccel a kezdés után 1-10 az állás, úgy azért sikerül. Statisztikailag nem lehet ennyit veszíteni napról napra.


Kinek mi a véleménye? tapasztalata? Mit kéne tennem Hogy ne kerüljek állandóan az ágyútöltelék századba, amin az ellenség folyamatosan úgy gázol át ahogy akar.



2018. szept. 5. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A karácsonyi akcióban 11 ládát vettem sikeresen kibontottam az egyikből egy deffendert..

Első pár csata siralmas volt el is könyveltem hogy szokásos szar prémium tank stb..

Aztán egyszer csak elkezdett jól működni! A győzelmi arányom 60% lett vele..

Aztán felszállt a szopórollerre és napokon át tartó folyamatos vereséggel már csak 30% a győzelmi aránya..

király..

2019. jan. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!