Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT és WT. Miért jobb az...

WoT és WT. Miért jobb az egyik vagy a másik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a WT sokkalta hűbb a történelemhez ami a WoTról egyáltalán nem mondható el. A WoT ban az a jó hogy minden tanknak megvan az egyedi jaték stílusa, na meg elég nagy a választék leköti az ember figyelmét
2018. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A WoT elonye hogy tobb jatekossal rendelkezik, igy tobb a troll is, es tobb jarmuvel, aminek fele csak papiron letezett, igy egyben a hatranya is a hasrautessel kitalalt es patchenkent ossze vissza modositott pancel/loveg ertekek. Szemely szerint a celzasmechanika irto pocseok.

A Wt kozelebb all a valosaghoz, es van "nehezsegi fokozat", egybe van minden jarmu egy kliensben, kombinalt jatekmodok, ingyenes idobeli jarmujavitas, nincs arty, a legvedelem meg szorakoztatobb, tobb jarmuvet vihetsz egy csataba, a celzas meg a tudasodat reszesiti elonyben es nem a szerencsedet.

2018. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak wottal játszottam még, de nem csak a szerencsén múlik, hanem azon is, hogy mennyit költesz a játékra. Főleg magas szinteken
2018. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez is igaz. 5 ev Wt alatt csak garazshelyet vettem, ami nelkul is meglettem volna siman.

Ocsemnek ugyanannyi evre siman van 150-200 ezre a WoT-ban.

2018. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WT. WoTot felejtsd el. Ott az egész arról szól, hogy perkálj. Én instant töröltem le mikor szembesültem vele, hogy prémium lőszer is van. Magyarul, aki több valós pénzt költ a játékra helyzeti előnybe kerül. A prémium tankokról inkább ne is beszéljünk.
2018. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Prémium lőszert sima ezüstért is tudsz venni nem kell venned goldért. Mellesleg ritka hogy szükséged van arra

2018. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először mindig így kezdődik, utána elérkezik majd az a pont, hogy normálisan csak a prémium lőszerrel tudj érvényesülni, utána meg az is, hogy egyszerűen ne tudj rendes mennyiséget kifarmolni. Sok hasonló dolgot láttam már F2Pként induló játékokkal, Battlefield Heroest is megjártam anno.
2018. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!