Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowrd of Warcraft Loremaster?

Wowrd of Warcraft Loremaster?

Figyelt kérdés
Tauri wowon játszom 90 es vagyom és elkezdtem csinálni a Loremaster acsit. Leszedtem hozzá egy addont ami mutatja hogy hol vannak questek a mapon. A questelést Badlandsban kezdtem el ahol 35 questet kell megcsinálni. Nekem 10/35 megvan de nincs több elfogytak a questek. Nem tudok mit csinálni tovább. Volt egy qyest ami átküldött Searing Gorgeba, de ha azt leadom akkor ott folytatódnak a questek, ott kell ölni stb.. Így kéne legyen? Visszaküld majd a quest sorozat Badlandsba? Vagy mi a baj? Valaki help???
2018. okt. 21. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibák miatt, gyorsan írtam
2018. okt. 21. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:

biztos kihagytál vmit azért nem folytatja a láncot, nézd végig a zónát mindenhol.

Kapcsolt be a minimapon a trivial quest opciót is

2018. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden pontját néztem a mapnak. Meg az addon mutatja is hogy van quest a mapon de amikor odamegyek sehol semmi quest.
2018. okt. 21. 17:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Minimapon is be van kapcsolva a trival quest is meg a show low level quest is
2018. okt. 21. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

menj délre Lethlor Ravinebe és keresd rhea-t.

[link]



nála van pár küldi ami unlockolhatja a folytatást.

2018. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Asszem ott is voltam de megnézem ha hazaérek most nem vagyok gépnél. És írok ha megvan
2018. okt. 21. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ez se jó nézd meg itt a kommenteket, itt irnak páran akik elakadtak.

[link]


Jobban nem tudok segíteni mert én 2012-ben csináltam a loremastert eredetin és már nem emlékszem igazából a dolgokra.

Pláne, hogy ezeket a low level zónákat csináltam kb elsőként.

2018. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült elinditani a questláncot. Eastern Plaguelandsban fel kellett vegyek egy questet ami elküldött Badlansba leadni. És onnantól jönnek a questek. Ha ez minden mapon így lesz hogy így elakad hát időbe fog telni :D
2018. okt. 21. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
En megcsinaltam taurin a loremastert igaz meg cataban de nem volt semmi gond vele
2018. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!