Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki, ha 14 évesen a Lego...

Ciki, ha 14 évesen a Lego Harry Pottert szeretném a PSP-mre?

Figyelt kérdés
Ma voltunk játékot venni,de csak a Wii-hez vettünk,mert egyrészt a PSP Lego Harry Potter megjelenését elcsúsztatták 07.09-re,pedig tegnap még úgy volt,hogy ma jelenik meg,és már az összes többi konzolra megjelent,szóval a Wii-hez ezt is megvehettük volna,de a szüleim szerint kicsiknek való.Tudtommal ez nem így van.14 évesen nem ciki,ugye?
2010. jún. 25. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.Meg ha az is lenne és pl. egy Babis játék lenne a menő akkor azzal játszanál?
2010. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nemgáz
2010. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Szerintem sem gáz,kösz a megerősítést:)Csak kár,hogy pont a PSP-re való megjelenését csúsztatják el:(Addig is játszok a Wii Sports Resorttal,az nagyon jó:)

2010. jún. 25. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? az szted jobb hogy a 11-12évesek a call of duty: modern warfare 2-vel játszanak? persze original, mert anyuci szemefénye:)
2010. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért,a Call of Duty valami erőszakos játék?

Amúgy mi sem vagyunk olyanok,akik letöltik a játékokat,mert az kalózkodás,és ezért inkább megvesszük az eredetit(de nem azért,mert anyuci szeme fénye vagyok:).

2010. jún. 25. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb mintha 18+-os játékokkal játszanál, ahogy azt a többi korodbeli csinálja. Csak rád legalább figyelnek a szüleid.
2010. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom:)Persze,a szüleim nem is engednék,hogy olyan játékkal játsszak,ami 16+-os vagy 18+-os.De én sem szeretnék ilyenekkel játszani,mert nem vagyok még 16 sem,és hát nem dísznek rakják oda azt a számot,és mert ezek erőszakos,lövöldözős meg hasonló játékok,és főleg hogy lány vagyok,ezek egyáltalán nem érdekelnek:)
2010. jún. 26. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
1.vok.ja lány vagy akkor bocs ezéra Barbi-s példáért aszitem fiu vagy.
2010. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj,Barbis játékokkal amúgy sem játszok:)
2010. jún. 26. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Ismerek felnőtteket is akik ezzel játszanak. Valahogy nekem nem jönnek be. Leginkább a grafika egyáltalán nem élethű és lélegzetelállító.
2010. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!