Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ez teljesen...

Szerintetek ez teljesen rendben van? :D

Figyelt kérdés
Kicsit furán érzem magam, 25 éves nő vagyok, dolgozom, sportolok társaságba járok de élek halok a pc játékokért, és most beruháztam egy ps4-re mert sosem volt még. Most már megtehetem anyagilag, de kicsit abszurdnak is érzem a helyzetet. Mit gondoltok van másik aki felnőtt nőként imádja ezeket a játékokat? Mint kikapcsolódást.
2018. dec. 7. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én meg élek halok az ilyen lányokért :D

27F

2018. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem néznek rám ezért furán, sőt van aki kifejezetten örül is neki :)
2018. dec. 7. 16:42
 3/7 anonim válasza:
Hát én imádom... mert nem valahogy sokkal őszintébb hobbinak tűnik mint aki uradzik és pl kávéházakban szórja a párja pénzét. Szimpi.
2018. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pf köcsög konzolos :D (viccelek)
2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A társadalom szerint nincs rendben, ezért nem nagyon szoktam hangoztatni, hogy nőként játszok. Sokszor hallottam már azt, hogy: "Te játszol? De azok gyerekeknek vannak. Mi értelme van a játékoknak? Csak mész és ölsz mindenkit. Miért nem találsz valami rendes elfoglaltságot felnőtt létedre?"


Van egy high-end gaming PC-m, volt PS4 Pro-m, de eladtam, mert nem érdekelt annyira, 3DS-em, és most vettem meg a limitált pokemon let's go eevee switch-t.


Imádom, élek halok a játékokért, ha tehetném akkor reggeltől estig játszanék. Én nem látok benne semmi rosszat, kivéve a túlbuzgó tini kisfiúkat, akik ha megtudják, hogy lány vagy, akkor vagy elküldenek a konyhába, vagy nyáladzva rohannak utánnad és úgy kezelnek, mint egy mesebeli lényt.

24/N

2018. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát amúgy... az mennyire jó lenne már.. olyan barátnő aki gamer. Mintha a barátnőd egybrn a barátod is lehetne. Meg nem kéne megjátszani magad. Csak nagyon ritka az ilyen. Meg persze ha divat lenne akkor megjelennének a pcsák az már nem ugyanaz.
2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gugu Gabor ***** válasza:
faterom 63 évesen szeret stratégiai játékokkal játszani
2018. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!