Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy bizonyos játékot keresek,...

Egy bizonyos játékot keresek, tudnátok nekem segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval ez egy olyan játék, ahol a figurád úgy mozog, ahogy te. Úgy értve, hogy ha te a VALÓSÁGBAN pl rugsz egyet, akkor a karaktered is a képernyőn. Van valami pad is hozzá, és azon kell mozogni, azt hiszem. Láttam egy cikkben valahol, hogy ez Jessica Alba kedvenc játéka. Valaki tudja milyen játék ez? Előre is köszi a segítséget!

#játék #mozgós játék
2019. jan. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A virtuális valóság játékok ezen az elven működnek, attól függően hogy egy-egy cég milyen érzékelőkkel valósítja meg a bevitelt. A kérdéssel még nem mondtál konkrétumot, csak általánosítást - emiatt nehéz, vagy nem is válaszolható meg -, mert több tucat játék működhet ilyen módon.
2019. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igazad van, egy kicsit rosszul fogalmaztam azzal, hogy "egy bizonyos". Bármilyen ilyen játékot írhattok, ha tudtok. Nem vagyok szakértő a témában, így szakkifejezéseket sem tudok, de nem a virtuális valóságra gondolok. Nem egy Ready Player One stílusra :)
2019. jan. 11. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Fordítva nézzük akkor a kérdést, hogy vajon mit szeret Jessica Alba:


[link]

"While Jessica Alba is more into the casual gaming scene, she’s a gamer nonetheless, and spent her childhood with classics such as Super Mario Bros. and The Legend of Zelda. In more recent times, she’s been drawn to fitness games on the Wii and Brain Age on the Nintendo DS, and even bought all of her fellow cast members on the set of Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer a DS after filming wrapped. "


Ezek közül a Nintendo Wii fitness játékok jöhetnek talán szóba, hiszen a Wii-nek van mozgásérzékelője:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=zLWfy-Gc9Ok

2019. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre gondoltam!! :) Nagyon köszi, sokat segítettél :)
2019. jan. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!