Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti (steames) Call Of...

Eredeti (steames) Call Of Duty Modern Warfare 2 nem indul el, mi lehet a baj? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Eredeti COD MW2 nem indul el. Amikor elindítom steamen, akkor kiírja ugye azt, hogy játék előkészítése, vagy mi... Aztán ezt csinálja csak folyamatosan, de nem indul el a játék. (SINGLEPLAYER! A multiplayer tökéletesen működik!) Próbáltam a helyi fájlok épségének ellenőrzését, nem jött be, újra is telepítettem már... Nem tudom mit tegyek... Valaki valamit?

2019. jan. 23. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

op rendszer száma, bit száma?

Ha win10, akkor a steam telepített játékmappáiban keresd meg a cod mappáját, azon belül a single palyer-t indító exe-t, jobb klikk rá, kompatibilitási mód és rakd be win7 SP1-re.

2019. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
WIN VISTA SP1 van csak...
2019. jan. 24. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Átraktam a kompatibilitást WIN8-ra és most ezt írja: "Steam must be running to play this game."
2019. jan. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!