Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti örülnétek egy GTA remake-nek?

Ti örülnétek egy GTA remake-nek?

Figyelt kérdés

Az egyik részt (mint például a San Andreast) újracsinálhatnák valamilyen módon. PL: Realisztikus textúrák.

Ti hogy gondoljátok?



2019. jan. 28. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Én jobban örülnék egy teljesen új GTA -nak, új helyszínnel. Például egy részben USA (új mexikói vidék) és részben Mexikó északi részén játszódó GTA -t eltudnék képzelni. Mondjuk olyan 1970-2000 ig játszódna. Újdonság kedvéért folyamatosan fejlődne a város, megjelennének modernebb járművek, épületek, stb az évek előrehaladtával. Plusz legyen telepakolva a fő küldetéseken kívül is szórakozási lehetőségekkel. San Andreasban például imádtam a kaszinót, órákat el tudtam ott tölteni.
2019. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tislerics Máté ***** válasza:
49%

A GTA 5 egy San Adreas Remake!


Tehát simán lehetséges, hogy megint így állnak neki. Egy Vice-City remake lenne logikus. Még pont meg is tudnák lovagolni ezt a mai 80-as évekes retrós marketinges divatot. Az összes film és videojáték ezt a stílust majmolja. Lásd.: Thor Ragnarök, Stranger Things, Rage 2, stb....


A GTA sorozat 1 kivétellel mindig valamilyen amerikai nagyvárost választ. Sőt összegyúr nagyobb városokat eggyé. Pl.: San Adreas.


Szerintem New-york már kicsit elcsépelt. Volt pár játék ami ott játszódott nem is olyan rég. Division 1, vagy a nagyon atom új Pókember játék... San Francisco adná magát, de azt meg a WatchDogs 2 nyúlta be. Ahogy Chicagót is az 1-el....


Eléggé egyértelműnek tűnik számomra hogy a Vice-city-t fogják remakelni úgy ahogy a San Andreas a GTA 5-el... De mindenki jobban örülne egy teljesen új koncepciónak. Pl.: Európai várossal, vagy Dubaj-al esetleg Sanghaji... De ahhoz túl hazafiak szerintem.... A GTA valahogy mindig is összeforrt Amerikával. Csak a London-os rész volt a kakukktojás...

2019. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Hogy a viharba ne. Mivel a GTA 4-et PS3-on, az EFLC-t pedig PC-n már csomószor végigjátszottam, így egy GTA IV Complete Remastered Edition-t úgy venném meg, mint a huzat - persze csak a főjátékokat, az ilyen skin pack-ektől falnak megyek.
2019. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!