Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell minden league of...

Miért kell minden league of legends meccsen valakinek beírni, hogy "ez"?

Figyelt kérdés
Egy sima gg vagy gg wp miért nem elég? Miért kell megmutatniuk az iq szintjüket is? Főleg azokhoz szól a kérdés aki használni szokta ezt a kifejezést? Nem érzed úgy be kellene feküdnöd a kádba egy bedugott hajszárító társaságában? Az ilyen annyira megérdemelné, hogy valami hosszú betegségben vagy 20 évig szenvedjen mire kimúlik. Engem szeretnek otthon, iskolában sem bullyznak és nem is érzek késztetést, hogy ilyen dolgokat írjak. Miért nem lehet kulturáltan játszani ranktól függetlenül?

2019. febr. 19. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha komolyan téged egy ilyen pici dolog kiakaszt tégéd szerintem elkéne látogatnod egy szakemberhez mert valami nálad nincs teljesen rendben. Elnem tudom képzelni hogy milyen reakciót váltana ki belőled egy "Gtfo noob" vagy ha a való életben beszólnának
2019. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Iskolában beszólnák, iskola után felkeresem a gyereket és elbeszélgetek vele. Szinte mindig vissza vonják a csicskák.
2019. febr. 20. 08:53
 3/10 kreténpali ***** válasza:
Csak akkor használom, ha valaki játék közben túl sokat BM-ezik vagy scriptel.
2019. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Challenger szinten is megy az "ez".

Àltalàban azok ìrjàk be,akiknek közük nem volt a jàtékhoz xd.

2019. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kreténpali ***** válasza:

"közük nem volt a játékhoz"

Jajj, erről eszembejutott valami. Amikor sorakámat fókuszálják egész meccs alatt, még akkor is, ha backlineban vagyok végig, vagy csak akkor csatlakozom a csapathoz, ha már cvalaki haldoklik, az assassin ezt megvárja mindig, még akkor is, ha utility helyett warmogot veszek, olyankor a játék végén olyan jól esik beírni, hogy "focus support much"

2019. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
/mute all
2019. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hiàba a mute. A meccs végén szoktàk beìrni,ott nem tud tiltani. Mondjuk az is megoldàs,ha vége a meccsnek

"statisztika kihagyàsa"...vagy gyors kilépsz a közös chat-bõl.

A földön fekvõbe ,sok embernek jò érzés belerùgni (én nem közéjük tartozom).

Ezt én sem fogom soha megérteni. Ha az ellenfél derekasan helyt àll,én inkàbb meg is szoktam dìcsérni õket.

2019. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Trash talk . Igazából én nem szoktam csinálni, de amikor valaki szét olt Yasuoval, hogy mi az hogy Zoeval jövök , és elviszem a first bloodot mert alvilági a gyerek , akkor bevetem ezt a taktikát, hogy felbassza magát aztán egyre könnyebb lesz az egész. Feedelt Zoe az meg gondolod miért rossz . :D
2019. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kreténpali ***** válasza:

"Feedelt Zoe az meg gondolod miért rossz . :D"

Miért rossz? Egyetlen megbízható sebzése sincs. Ha van egy normális support, akkor betankolja azt amit az alvás felerősítene.

Igazából az a rossz, ha feeder yasup van a csapatodban.

2019. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam, ha elkezdenek noobozni meg hasonlók ok nélkül. Kikaptam tegnap egy Zyra main enemyt, sima first blood volt ellene úgy hogy én Jannáztam. Végig offolta a chatet, aztán még meghalt egy csomószor, nem bírta szegény elviselni, hogy Jannaként alázom. Végén olyan jól esett beírni az ez-t. :D Egyébként nem szoktam. Amúgy tényleg sz.rul tud esni , főleg aramban, ahol te nem is tehetsz arról, hogy milyen hőst kapsz (aramot tolok legtöbbször, ha jó hőst kapok ki könnyű ládát szerezni és most abból kéne egy pár). Még ott is megy mostanában a tryhard, és az urfon is. Pár éve azért még ennyire nem volt durva. Ha jó köröm van, akkor sem oltom az enemyt, aki kitudja hányadszorra játszik azzal a bizonyos hőssel. Kb 12-16 éves korosztály a beszólogatós, nincs annyi eszük hogy megértsék, ez van.
2019. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!