Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a játéknak?

Mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés

Még jó rég játszottam rajta, ezért sajnos nem emlékszem mi volt a neve, de megpróbálok minél pontosabb leírást adni róla.

Y8-szerű oldalakon elérhető online játékról van szó

Tehát, volt egy térkép. Volt egy csomó ilyen ország, és mindegyiknek más volt az “uralkodója”. Minden népnek volt saját színe (kék, lila, talán piros, ezek amikre biztosan emlékszem), és mindegyik népnek más katonái voltak.

Pl volt “csontváz nép”, ami mondjuk a sárga volt

Volt ogre, ami mondjuk lila

Stb.

És a katonákat kellett küldözgetni, és a lényeg az volt hogy beérjenek az ellenfél bázisára, és így vették le az életét

Lehetett olyat is hpgy csak egy bizonyos sorba küldöm a katonát, de olyat is hogy az összes sorba egyszerre

A “war” szerintem benne volt a címében, de ez egyáltalán nem biztos.(nem a warcraft szeria)


Aki vágja a játékot, annak elég pontos leírás volt szerintem

Elég régóta keresem, hálás lennék ha valaki leírná a nevét

Köszi!:)



2019. febr. 24. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:


Warlords.

[link]

2019. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áhh igen tényleg! :D

Köszönöm szépen!!

2019. febr. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!