Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti élnétek a Witcher 3 világában?

Ti élnétek a Witcher 3 világában?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Parasztként? Nem. Kb. Mint a sötét középkor csak tele van szörnyekkel amik ellen nem tudok védekezni

Nemesként? Áh, talán, de mivel lány vagyok valószínűleg az is szar lenne.

Mágusként? Igen.

Witcherként? Statisztikát nézve nem élném túl a füvek próbáját szóval....

2019. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előző is leírta parasztként biztos nem minden másként igen.
2019. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem a Witcher nem jött be.


De élnék pl. az Oblivion, Dragon Age 1, esetleg NWN2 világában.

2019. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem szívesen mennék ilyen helyekre és korokba élni. Pl.: Vajákban épp háború van Dél és Észak között ami nem jó se parasztnak se nemesnek.

Vérvonalakban meg épp Veszedelem van ami szintén nem jó senkinek még a királyoknak sem.

Persze nyugodtabb időkben jobb lehet a helyzet, de csak nemestől felfelé.

Ha még nem tetted akkor játsz a The Witcher-rel. Sokkal jobban bemutatja a Vaják világát mint a The Witcher 3. És úgy egészében az egész játék jobb (szerintem).

2019. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Vaják, Veszedelem... behalok ezektől a magyar fordításoktól. :D Kedvencem a KUKORIX volt. :D
2019. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól leírod #4-es, nekem egyszerűen a The Witcher (1) lett a kedvenc játékom, személy szerint jobb mint a harmadik rész. #2 voltam.
2019. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

4-es vagyok:

Nem tudom mi a bajod a magyar fordításokkal. Azért írtam így mindent, hogy ne legyen félreértés. De, hogy mindenki megnyugodjon inkább legyen Wiedzmin.

OFF: 6-os: Nekem is The Witcher (és a Dragon age: Vérvonalak is) nagy kedvenc lett. Mikor befejeztem mind a három részt elolvastam az összes könyvet és akkor döbbentem rá, hogy mennyivel is jobb az első játék világa mint a 3-masé (persze, mint játékot ezelőtt is jobban kedveltem). A Wild Hunt szerintem túlértékelt egy kicsit, a története nem olyan erős mint az első kettőnek. Viszont a Blood and wine kiegészítő nagyon ott van. Nálam a sorrend: The Witcher, Blood and wine, The Witcher 2, Tee Witcher 3 Wild hunt, Hearth of stone.

2019. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami nilfgaardi nemesként simán.
2019. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!