Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World War Z játék megéri a...

World War Z játék megéri a pénzét?

Figyelt kérdés
Meg van olyan gondom, hogy nincs kivel játszani és így rá vagyok utalva az idegen játékosokra. Nagyon szét trollkodják a játékot? Csak haverokkal érdemes játszani ezzel a játékkal vagy elég jó idegenekkel? Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok.

2019. ápr. 26. 06:41
 1/4 anonim válasza:
Őszinten, eddigi tapasutalataim szerint legalabb egy baratod, de inkabb minnel többen, ha vagytok az az igazi. Idegeneknel nincs annyi kommunikáció. Ha tetszik ez a zombis apokaliptikus világ, és pörgős intenzív játékmenet akkor megéri. Akár facebookon kereshetsz gaming csoportba embereket hozzá, biztos találsz majd :)
2019. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Helyes írásért sry, telóról vagyok :D
2019. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj. :) Nem vagyok nyelvtan náci.

Köszi az infót. Akkor tulajdonképpen ugyan úgy van mint a L4D2-ben, hogy haverokkal az igazi botokkalmeg nem annyira jó.

2019. ápr. 30. 05:42
 4/4 anonim válasza:
Hat valahogy úgy, igen :D
2019. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!