Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends? Többi lent

League of legends? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés és van is elképzelésem de leirom a háttérsztorit :

Többi mint 2 éve lolozok, szinte függõ, de a tanulmányi eredménnyeimmel nem volt probléma,mindig éjfélig loloztam mikor hazajöttem meg ettem és éjfélkor tanultam meg mindent, viszont nagyon nem egészséges azt tudom,és azt is hogy még sokára lessz suli de nagyon szeretek elõre tervezni és hogy iktassak be a napirendembe legalább 4-5 meccset?és hogy me legyek ennyire függõ hogy suli idõben rendesen volt mikor reggelig játszottam ugy szóltak rám és kapcsták ki a gépem és még utána is azzal álmodtam meg azon gondolkoztam meg vidiket néztem rólla, most is nyáron direct reggel 6-7 kor felkelek (legkésöbb 8 kor ) és játszok egészen mostanáig.. Nem akarok leszokni teljesen , de ha kimegyek hintázni és játszani a kutyámmal vagy bármit csinálok nem tudok area figyelni csak a lol ra , MIT tegyek?



2019. jún. 25. 00:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*több
2019. jún. 25. 00:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hány éves vagy de néhány részletből sejthető. Én már 4 éve játszok a játékkal aktívan (középiskolába járok) és semmi 'ütközés" nem történt a rendes életemmel. Én ahogy hazajövök a suliból, bekapcsolom a gépet és kezdek is valamivel játszani, habár én 0 tanulással is 4-5-ös tanuló vagyok. Na most hogy nálad mennyi időt vesz igénybe a tanulás, ezt csak te tudod magadnak behatárolni. De szerintem ez az előre beosztott napirend egy hülyeség mert sose fogod használni. Menj haza, egyél, mosakodj meg, játssz le 1-2 meccset, végezd el a sulis teendőidet aztán ha maradt időd akkor játszhatsz tovább
2019. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Állíts fel fontossági sorrendet. Én 2013 óta lolozok. 6 éve rá ment az egyetem. Most megint egyetemre járok és csak vizsgaidőszak után játszok, pedig olyan szinten voltam mint te. 0-24 játszottam.

26/l

2019. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz, nálam a tanulás , háziírás 2órat vagy kevesebbet vesz igénybe, most ballagtam ált.iskolából(lány vagyok amugy)
2019. jún. 25. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ilyen sokat ülsz a gép előtt, a testtartásodra nagyon figyelj, mert a gerinced nagyon pórul járhat.
2019. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
78%
Arra is kell gondolnod h milyen lesz középsuliban.. én is most ballagtam, és gyakran lolozok, de nekem nem ez emészti fel minden időmet... na m1.. feltételezve h középsuliban nehezebb lesz, Úgy oszd be az idődet, hogy ne romoljon a számodra "jó" átlag.. (nehéz ezt így leírni,kevés a hely szóval ha akarod, elmondom részletesebben,de ha nem, akkor nen gépelek feleslegesen)
2019. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is ez volt a helyzet. Én felmentem challangerbe és a napjaim egészét tették ki a lol meccsek, még munkába menet is azon gondolkoztam,hogy mit rontottam el az előző meccseken. Barátaim hívtak ide-oda nem mentem soha,mert inkább feljebb jutottam a ranglétrán. Azonban 4 év aktív lolozás után ,láttam egy videót a neten, hogy fiatalok mennek ide oda, utazgatnak, ugrálnak le szikla szirtekről stb. Akkor azt mondtam változtatok és így lett. 1 év-ig edzeni jártam spóroltam ,hogy elmehessek szép helyekre a lolozást csak barátaimmal csináltam ami elég ritka volt max heti 3x 1-2 óra. Ez nem is volt baj ,mivel közösség építő is tud lenni a játék, ha így állunk hozzá. Ma már áldom a napot ,hogy letettem a lolt. Szerintem gondolkozz el azon,hogy téged mi tenne igazán boldoggá, vagy ha nem tudod, akkor nézelődj interneten. Tudom hülyeségnek hangzik, de tud egy szeletet nyújtani az életből és hamar ráébredsz,hogy van másfajta életminőség is a „kockaságon” kívül. Szerintem az aktív lolozás csak akkor éri meg ,ha ebből élsz mondjuk ,mint a profi játékosok vagy AK. Ha te egyik se vagy, akkor engedd el és merj élni, mert rengeteg mindenről lefogsz maradni és csak azt veszed észre elrepült az idő.

21F

2019. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
UI: Sokkal értékesebb az időd annál ,hogy erre pazarold.
2019. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Én 5 éve lolozom. Nekem nem romlanak a tanulmányi eredményeim ...


42F


Ui; Néha tarts egy kis szünetet ;)

2019. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat , ment a zöld kéz mindenkinek
2019. jún. 25. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!