Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends? Többi lent

League of legends? Többi lent

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés és van is elképzelésem de leirom a háttérsztorit :

Többi mint 2 éve lolozok, szinte függõ, de a tanulmányi eredménnyeimmel nem volt probléma,mindig éjfélig loloztam mikor hazajöttem meg ettem és éjfélkor tanultam meg mindent, viszont nagyon nem egészséges azt tudom,és azt is hogy még sokára lessz suli de nagyon szeretek elõre tervezni és hogy iktassak be a napirendembe legalább 4-5 meccset?és hogy me legyek ennyire függõ hogy suli idõben rendesen volt mikor reggelig játszottam ugy szóltak rám és kapcsták ki a gépem és még utána is azzal álmodtam meg azon gondolkoztam meg vidiket néztem rólla, most is nyáron direct reggel 6-7 kor felkelek (legkésöbb 8 kor ) és játszok egészen mostanáig.. Nem akarok leszokni teljesen , de ha kimegyek hintázni és játszani a kutyámmal vagy bármit csinálok nem tudok area figyelni csak a lol ra , MIT tegyek?



2019. jún. 25. 00:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

#7-es válasz nagyon igaz, hasonló cipőben voltam. Heroinfüggőségről olvastam, és az előrehaladott lol függőség a leírások alapján nagyon hasonlít rá. Keress valami építőbb jellegű kikapcsolódási formát, mert a lolban az élmény túl intenzív és túl sokáig tart, ugyanúgy szétbassza a valósághoz való relációdat, mint a keménydrogok. Ha kibírod, hogy ne függj rá, mert mondjuk olyan a személyiséged, vagy annyira elfoglalt vagy minden nap, akkor szórakozási lehetőségnek oké, de a leírás alapján nem ez a helyzet nálad.


Én miután abbahagytam 2016 körül 3 év intenzív függés után, 2 év kellett hozzá, hogy megszűnjön a passzív vágy a lolozásra. Ezt úgy kell érteni, hogy már nem érdekelt és nem gondoltam rá, de amikor olvastam róla vagy egyéb módon a tudatomba került, kapott az agyam egy dopaminlöketet és egyből arra gondoltam, hogy "játszanom kell". Letöltöttem, játszottam pár meccset, letöröltem másnap, és ez ment két évig. A legpragmatikusabb megközelítésem szerint is az egyetlen előnye az volt az egésznek, hogy megtanultam flame-elni, és már nem veszem magamra, ha valaki azt írja, hogy fel fogja robbantani a házamat. Nem éri meg.

2019. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!